Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Bu kadar yanlış bir manga yorumlaması görmedim :D Adam kaybettiği köpeğini bulmuş gibi seviniyor güzel bir şey bu, tayfasında ki adamı seviyor ama yancı Zoro hiç bir zaman ev sahibi olamaz Hasır Şapka Korsanların'da Luffy ölürse belki. Yok abileri Zoro ile konuşmuş falan bunlardan medet ummak komik oluyor. :D
Abileri bile Luffy’i değil Zoro’yu kaptan olarak görüyor işte. Düşmanlar bile ödüller resmileşene kadar kaptanı Zoro sanıyordu. Luffy’nin kendisi Zoro’yu görünce kuyruğu sallamaya başlıyor. Sanji’yi gören Luffy neden böyle aşk, sevgi ve minnet dolu tepkiler vermiyor. Resmen kendini Zoro’nun güçlü omuzlarına bıraktı :D

Abileri bile Luffy’i değil Zoro’yu kaptan olarak görüyor işte. Düşmanlar bile ödüller resmileşene kadar kaptanı Zoro sanıyordu. Luffy’nin kendisi Zoro’yu görünce kuyruğu sallamaya başlıyor. Sanji’yi gören Luffy neden böyle aşk, sevgi ve minnet dolu tepkiler vermiyor. Resmen kendini Zoro’nun güçlü omuzlarına bıraktı :D
Vay be ben bu kadar evrimleşen bir çıkarım görmedim :D Aslında bir yerde kendin demişsin kimin kaptan olduğunu Zoro'nun ciddi tavırlarından dolayı kaptan gibi gözükmesine itirazım yok ama gerçekte kaptanın Luffy olduğu ve emirlerin kimin tarafından verildiği belli :D Bu arada ne ara abileri kaptan olarak görmüş Zoro'yu onunla konuştu diye mi :D

Üye silindi 1004

Vay be ben bu kadar evrimleşen bir çıkarım görmedim :D Aslında bir yerde kendin demişsin kimin kaptan olduğunu Zoro'nun ciddi tavırlarından dolayı kaptan gibi gözükmesine itirazım yok ama gerçekte kaptanın Luffy olduğu ve emirlerin kimin tarafından verildiği belli :D Bu arada ne ara abileri kaptan olarak görmüş Zoro'yu onunla konuştu diye mi :D
Adamlar Luffy’le bile konuşmuyor. Zoro’yla muhattap oluyorlar. Biliyorlar kardeşleri şuursuzun teki. Konuşacak konu yok

Ace: Luffy nasılsın abicim?
Luffy: Yiaaaa ben Korsanlar Kralı olacağım!!
Ace: Napıyosun abicim?
Ace: Peki kardeşim...

Zoro sayesinde insanca muhabbeti gördü adamlar. Rahmetli Ace’in bile son düzgün diyaloğu Zoro’ylaydı. Ahh ahh deli çocuk Luffy...

Adamlar Luffy’le bile konuşmuyor. Zoro’yla muhattap oluyorlar. Biliyorlar kardeşleri şuursuzun teki. Konuşacak konu yok

Ace: Luffy nasılsın abicim?
Ace: Napıyosun abicim?
Ace: Peki kardeşim...

Zoro sayesinde insanca muhabbeti gördü adamlar. Rahmetli Ace’in bile son düzgün diyaloğu Zoro’ylaydı. Ahh ahh deli çocuk Luffy...
Vay be tek Zoro ile konuşmuş Ace :D Two Piece den sahneler mi bunlar :D Bunlar ile avutma bence kendini ağa Zoro bile kendisi diyor kaptanım ayrı sınıfta diye Zoro bile kabullenmiş.

Şöyle manga sayfalarını karıştırırken, Alabasta da bizimkilerin çölde yürürken ki bölümler de, bir şey dikkatimi çekti ve hoşuma gitti :D

Zoro önce sıcağa dayanamayan Chopper'ı taşıyor.

Sonra bir bitkiden dolayı halüsinasyon görünce, Chopper'ın sakinleştirici verip bayılttığı Luffy'i taşıyor.

En sonunda da, artık bitkin düşmüş Usopp'u taşıyor reyiz.

Nedense çok hoşuma gitti bu detaylar. Diğerleri kendini zor taşırken, bizim yosun arkadaşlarını da sırtlıyor. Adam gibi adam Zoro :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık