Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Logia gibi değil. Özel Paramecia yı kabul edebilirim. Katakuri savunma konusunda özellikle güçlü olduğu için öyle gözüküyor. Biraz zorlama olsa Luffy'nin de bu özellikleri göstermesi yanlış olmaz. Yani Logia olarak kabul edilmesi yanlış olur.
Kata'nın meyvesinin logiadan ayrılan ne özelliği var ?

Bence dediğin nedenden değil ama dediğin gibi olsa bile fark etmez.Sonuçta meyvesinin logiadan hiçbir farkı yok,görmedik.Özel paramecia denmesi logia olduğu gerçeğini değiştirmiyor.:/
Farklı düşünüyoruz. Mochiden ayı olsaydı zoan da demezdim ayrıca:D. Neyse olay bence şu paramecia türü meyveler ya kullanıcının vücudunu ilgili şeye sahip kılıyor ya da ürettiriyor. İkisi de aynı olunca logia değil de special paramecia deniyor. Logiadan farkı da çevre ile bağı olmamasıdır belki çünkü dediğin gibi mochi fazla yapay bir şey.ama evet meyve aynı bir logia

Abi adam Aokiji ile 10 günde anca yenişiyor.Bu adamlar denk.Akainu az biraz üstün.Kaido-Bm farkı gibi.

@Dr. Hiluluk

Katanın meyve net Logia.Sadece doğada kendiliğinden bulunmuyor diye paramecia demiş.
Meyvelerin birbirlerini nötrlediği için 10 gün sürdüğünü düşünüyorum ben.Akainu MF'deki performanslarına bakılırsa bana göre diğer amirallerden açık ara önde.Bide bu adam Aokiji'yle savaşı sonrası güçlenmiştir,aynı şekilde Aokiji'de öyle :D Diğer amirallerden net olarak güçlüdür yani bana kalırsa.

Farklı düşünüyoruz. Mochiden ayı olsaydı zoan da demezdim ayrıca:D. Neyse olay bence şu paramecia türü meyveler ya kullanıcının vücudunu ilgili şeye sahip kılıyor ya da ürettiriyor. İkisi de aynı olunca logia değil de special paramecia deniyor. Logiadan farkı da element bazlı olmamasıdır belki çünkü dediğin gibi mochi fazla yapay bir şey
Tamam işte doğada olmadığı için logia değil de özel paramecia deniyor.:D Yani ismin bi önemi yok.Meyvenin özelliklerine bak.Bir logia meyveden farkı var mı ?

Kata'nın meyvesinin logiadan ayrılan ne özelliği var ?
Açıkladığım gibi delikleri kendisi açıyor. Meyve üzerindeki gücü yüksek. Logia'da kullanıcısı otomatik olarak yediği meyvenin özelliğini kazanıyor. Katakuride ise durum böyle değil. Meyvesi biraz özel gösterildi ama Logia gibi değil. Meyveye hakimiyet seviyesi yüksek. Ayrıca Lastik meyvesi de doğada bulunmuyor. Gidiş yolun bu yönden doğru değil.

Meyvelerin birbirlerini nötrlediği için 10 gün sürdüğünü düşünüyorum ben.Akainu MF'deki performanslarına bakılırsa bana göre diğer amirallerden açık ara önde.Bide bu adam Aokiji'yle savaşı sonrası güçlenmiştir,aynı şekilde Aokiji'de öyle :D Diğer amirallerden net olarak güçlüdür yani bana kalırsa.
Güçlendiler zaten de yine dövüşseler yine baya uzun sürer.Ama Fujiyi tokatlarlar.Mal o.

Açıkladığım gibi delikleri kendisi açıyor. Meyve üzerindeki gücü yüksek. Logia'da kullanıcısı otomatik olarak yediği meyvenin özelliğini kazanıyor. Katakuride ise durum böyle değil. Meyvesi biraz özel gösterildi ama Logia gibi değil. Meyveye hakimiyet seviyesi yüksek.
Hangi delikleri kendisi açıyor ? Delik açmaksa amiraller de yapıyor bunu.

Meyve üzerindeki hakimiyetin logia-paramecia ayrımıyla ne alakası var ki ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık