Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bir şeylerin mesajımı bilmiyorum da yapanlar bekliyor/istiyor belli. :hhh:
Gördün dimi, izledin mi :D
Ama bir dk. İzlerken detaylı baktım Bir daha Nami koşarken arkada Croco gözüküyor normal şekilde. Acaba tashigi mi o? Sanırım Smoker ve Tashigi’nin yer değiştirmiş hali. İlk başta bana da Croco gibi geldi ama sonra başka yerde gözüküyor Croco bak boşuna salladık sanırım adama :D Gerçi hala bir şeyler var onda ama :D

Ama bir dk. İzlerken detaylı baktım Bir daha Nami koşarken arkada Croco gözüküyor normal şekilde. Acaba tashigi mi o? İlk başta bana da Croco gibi geldi ama sonra başka yerde gözüküyor Croco bak boşuna salladık sanırım adama :D Gerçi hala bir şeyler var onda ama :D
Tekrar bak, Law'ın yanında Croco oturuyor. Hızlı geçiyor, SS alabilirsem atarım. Dediğin yere bakayım bende. :D

Ama bir dk. İzlerken detaylı baktım Bir daha Nami koşarken arkada Croco gözüküyor normal şekilde. Acaba tashigi mi o? Sanırım Smoker ve Tashigi’nin yer değiştirmiş hali. İlk başta bana da Croco gibi geldi ama sonra başka yerde gözüküyor Croco bak boşuna salladık sanırım adama :D Gerçi hala bir şeyler var onda ama :D
Nami sınıftayken arkada Law'la konuşan etekli croco işte :d

Yahu Katakuri Luffy'den fiziksel anlamda hiçbir zaman güçlü olmadı ki zaten,Katakuri totalde daha güçlüydü.Queen,Jozu,Roo gibi adamlar da Katakuri'den fiziksel olarak güçlüdür ama dokunamadıktan sonra bunun bir anlamı yok.Marco'da öyle King fiziksel olarak Marco'dan daha bile güçlü çıkabilir ama yenemez çünkün Marco'nun olayı sadece fiziksel güç değil.Fiziksel güç her şey demek olsa Jozu>>Marco,Queen>>King olurdu.Diğer faktörlerde en az fiziksel güç kadar önemli
Dövüş başlarken G3 çarpıştırıyorlar ve katakuri fiziksel olarak da senden güçlüyüm diyor. Dövüş sonuna kadar da hız, haki, fizik olarak daha güçlüydü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık