Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle mi? :fool:

Ben daha çok her iki karakterin de yarası aynı olduğundan ve Kuina öldüğünden sembolik de olsa onlara mutlu son istiyordum.
Zoro'nun da cinsiyet olaylarına takılmadığı için buna imkan tanıyabileceğini düşünüyordum.
Bir de Wado İchimonji'nin Kuina'nın ruhunu taşıdığını varsayınca güzel görünmüştü.

Kaldı ki serideki hali hazirdaki konumunu göz önünde bulundurunca bence mumla aranacak bir durum Tashigi için bu. :artiz:
Oda unutsun istiyorum artık kadını.
Tashigi seride sevdiğim nadir kadın karakterlerden. Zoro'ya fazla bile bu hali.............
Tashigi için ufak bir flashback ile her şey düzelir ya. Yakışıyorlar ama öyle çocuklarına Kuina adını vermek falan yorar yahu shshshsh
Katılıyorum.Oda iddiada kaybedip seriye saçma sapan bir karakter yapacaksın hiçbir vasfı olmayacak sadece orda öyle durup kaybedecek diyen arkadaşını mı dinledi naptı?Zaman emek israfı. Zoro'yu robin aşağısı kurtarmaz. Ya da bekar ölsün
Deme öyle ya. Tashigi-chan <3 iyidir.
Robin fazla gelir Zoro'ya.

Tashigi=Smoker'ın ayak işlerini yapan ayakbağı hiçbir işe yaramayan gereksiz sadece karakter çeşitliliği olsun diye çizilmiş bence daha mantıklı bir açıklaması olamaz nerden baksan ofsayt ya sadece ana karnından zoronun kankasına benzemiş o kadar ha gerçi kuinanın küçğk kardeşi çıkabilir:fool:
Tashigi seride sevdiğim nadir kadın karakterlerden. Zoro'ya fazla bile bu hali.............
Tashigi için ufak bir flashback ile her şey düzelir ya. Yakışıyorlar ama öyle çocuklarına Kuina adını vermek falan yorar yahu shshshsh

Yok yahu.
Ben o zamanlar Tashigi karakterinin neden hikayeye konduğunu düşünürken böyle bir fikir edinmiştim.
Ama Oda'nın niyeti kadını paspas yapmakmış.
Flashback falan da kurtarmaz bu rezilliği. Unutsun gitsin, rahat etsin zavallı.

Robin harbi efsane ya yakıştıramıyorum kimseyle zoro mu law mı? Yok olmadı bir eksiklik var gibi ama hadi hayırlısı

Artık yük olmaya başladı. Kaido bizi istiyor diye Luffy ile gider, sadece izler. Sakın yakalanmayın diye öğüt verir, kendisi ve tayfası yakalanır. :/ Sen daha kendi tayfana sahip çıkma, başka tayfaya kaptanlık yapmaya çalış. Usopp çok eleştiri alır, ama Law'a güzel laf sokmuştu. Sen bizim kaptanımız değilsin diye.

Gerçi Kizaru'dan korkmayan Hawkins'i korkutmuştu. Büyük iş olabilir bu. XD Şu an eli kolu bağlı bir şekilde bekliyor. Mantıken Hawkins'in bunu öldürmesi veyahut tayfasını serbest bırakmış gibi davranması gerekiyordu. Plot Armor sayesinde olmadı bunlar maalesef. :/
Kaido bizi istiyor diye Luffy ile gitmedi.
Luffy " çoktan bu ülkenin insanlarına bağlandı." diye giderek durdurmaya çalıştı. Tabi olmadı. Arkada kalarakta doğru olanı yaptı. Herhangi bir durumda Luffy'i yanına alabilecekti. Alacakken de Hawkins engel oldu ayrı.

Tayfasının yakalanması kendi vasıfsızlıkları. Law'ın yakalanması kendi isteği/planlı. ;)
Ortada pervasız davranan sağa sola dalıp ses çıkartma potansiyeline sahip tayfa varken tabi ki onların yanında kalarak planın güvenliğini sağlayacaktı. Elinden geleni yaptı, gerisi bizimkilerin halt etmesiydi. Ona da yapacak bir şey yok. Bizimkiler böyle.

Zaten en sonunda dank etti de planı bozacaklarını bildiği için şuanda hapiste olunduğunu bilmelerini istemiyor.

Tashigi=Smoker'ın ayak işlerini yapan ayakbağı hiçbir işe yaramayan gereksiz sadece karakter çeşitliliği olsun diye çizilmiş bence daha mantıklı bir açıklaması olamaz nerden baksan ofsayt ya sadece ana karnından zoronun kankasına benzemiş o kadar ha gerçi kuinanın küçğk kardeşi çıkabilir:fool:
Tashigi candır ya. Zoro gibi hayatsız bir kekoya çok bile şu hali. Geçmişini, bağlantılarını görelim sen de seveceksin!!!!!!
Yok yahu.
Ben o zamanlar Tashigi karakterinin neden hikayeye konduğunu düşünürken böyle bir fikir edinmiştim.
Ama Oda'nın niyeti kadını paspas yapmakmış.
Flashback falan da kurtarmaz bu rezilliği. Unutsun gitsin, rahat etsin zavallı.
Ya sen niye benim Tashigi okuma isteğimi baltalıyorsun şuan........ Az biraz daha kendi ayakları üstünde durabilir halde görsek yeter benim için. Flashback'ler neler neler kurtarıyor, Tashigi'ye fazla bile gelir inan.
Robin harbi efsane ya yakıştıramıyorum kimseyle zoro mu law mı? Yok olmadı bir eksiklik var gibi ama hadi hayırlısı
Robin Luffy'nin cici annesi olacak seri sonu. Başka bir şekilde düşünemiyorum şuan için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık