Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam o arcta yoktu. Geri planda olan yan karakterin değer kaybetmesi normal.
He ikisi kıyaslansa ne olur dersek, olay tamamen güç kıstasına kalıyor. Law'un Dressrosa'daki performansına bakarak çoğunluğun Katakuri'yi seçeceği aşikar. Bence şaşılası bir durum değil.

Rosinante eminim yoktur o listede mesela.:hıh:
(Varsa da, sanmıyorum ama, yok sayılacak bir yerdedir)
Neden? Çünkü unutuluyor, güce bakılıyor falan.
One Piece tarihindeki neredeyse her karakter vardı. Wano arctakiler bile. Hitetsu falan dahi.

Zaman atlamasına kadar olan kısmı okumamış, izlememiş insanlara hikayeyi genel hatlarıyla anlatıp zaman atlamasından sonra başlatırsanız seriye, bu insanlar arasında yapılacak ankette Sanji belki de ilk 10'a bile giremez. Oda'nın bok yemesidir bu. Luffy'nin şebekliği ve Zoro'nun karizma (yer yer kasıntı) hallerinin ortasında kendine has muazzam bir kişiliği olan aynı zamanda gücüyle de ön plana çıkan Sanji'yi ilk önce Transilvanya'ya yollarak yaraladı ardından yaptıklarıyla da hem değersizleştirmeye hem de ötelemeye devam ediyor mangaka. Bunu düzeltmek aslında Oda için hiç zor değil Sanji gene ön plana çıkar gene eskisi gibi olur hatta daha iyi olur ama her arc için özel çizdiği sayısız çöpe ve yan rollere önem vermekten tayfayı çizemez oldu. En azından bu arctan sonra bu durumun değişmesini umuyorum.
Sana ne kadar da katılıyorum ben yahu. :hoo:

Globalde sanjiyi defterden silmişler kata falan geçmesi çok normal yani.Abartmıyorum alakasız konuya hemen Sanji’yi soktular olumsuz açıdan.Sanji bahsi açılınca şaşırdım.Burada gereksiz gömülüyor trolleniyor sanılıyor yazılınca ama yaptıkları hiç hoş karşılanmamış yani.Affeden ve bozmadığını düşünen sayısı çok az muhtemelen globalde.Burada çoğunluk affetmiş ve unutmuş görünüyor sadece.

Üye silindi 1004

Globalde sanjiyi defterden silmişler kata falan geçmesi çok normal yani.Abartmıyorum alakasız konuya hemen Sanji’yi soktular olumsuz açıdan.Sanji bahsi açılınca şaşırdım.Burada gereksiz gömülüyor trolleniyor sanılıyor yazılınca ama yaptıkları hiç hoş karşılanmamış yani.Affeden ve bozmadığını düşünen sayısı çok az muhtemelen globalde.Burada çoğunluk affetmiş ve unutmuş görünüyor sadece.
Bu yeni değil zaten ya. Dof döneminde de Law geçmişti Sanji'yi. Bizim site hariç genel One Piece kitlesi Sanji'yi çerez olarak görüyor. Rezalet ve demode bir karakter.

Asıl Marco abartılıyor. Akainu'yu tutamıyor. Çok rahat kelepçe takılıyor. Luffy, Marco'yu tutar kanatlarından parçalar. Garp'ın yumruğunu yeyince yörüngeye oturan Marco, onun torunundan yumruğu yediği gibi tarih tekrar eder.
Kata'nın yaptığı en büyük şey, Luffy'nin kenarından kırpmak oldu onu da kardeşinin yardımıyla yaptı xD

O kadar dolu bir karakterdi ki, her güç unsurunda önde olduğu adamdan dayak yemesini bildi xD

O kadar dolu bir karakter ki, rakibinin modu bitmeden erken uyarı sistemi gibi önceden haber verdi xD

O kadar dolu bir karakter ki, anasını döveceğinden bahsedip ortalıkta çığıracak her karaktere elinde tuzla koşacak izlenimi verdi.

Dillere destan dayanıklılığından bahsetmiyorum tabi, sadece bir dövüş esnasında çenesini görenleri kesecek kadar cani hem de rakibinden eksik kalmamak için kendini deşecek kadar onurlu olmayı da başardı xD Ayrıca hem ailesine kıymet verecek kadar düşünceli hem anasıyla ilgili problemlerinden hepimizi haberdar edecek kadar da değişik olabildi.

Kata, Marco'nun ikinci adamı anca olur.

Üye silindi 1004

Kata'nın yaptığı en büyük şey, Luffy'nin kenarından kırpmak oldu onu da kardeşinin yardımıyla yaptı xD

O kadar dolu bir karakterdi ki, her güç unsurunda önde olduğu adamdan dayak yemesini bildi xD

O kadar dolu bir karakter ki, rakibinin modu bitmeden erken uyarı sistemi gibi önceden haber verdi xD

O kadar dolu bir karakter ki, anasını döveceğinden bahsedip ortalıkta çığıracak her karaktere elinde tuzla koşacak izlenimi verdi.

Dillere destan dayanıklılığından bahsetmiyorum tabi, sadece bir dövüş esnasında çenesini görenleri kesecek kadar cani hem de rakibinden eksik kalmamak için kendini deşecek kadar onurlu olmayı da başardı xD Ayrıca hem ailesine kıymet verecek kadar düşünceli hem anasıyla ilgili problemlerinden hepimizi haberdar edecek kadar da değişik olabildi.

Kata, Marco'nun ikinci adamı anca olur.

Ace'den bize emanet diye geziyordu Luffy için. Tüm tayfayla beraber Akainu'yu tutamadı. Siz kılıç fanlarının sevgilisi Mihawk tutan Vista yanındayken. Yanında Mihawk dengi kılıç ustası varken, bir sürü tayfa üyesi yanındayken Akainu'yu tutamıyor Marco. Hani yenemedi geyiği yapmıyorum, tutamadı. Crocodile bile Marco'dan daha çok tuttu Akainu'yu. Buggy bile Marco'dan daha çok uğraştırdı. Cidden Marco, Kata'ya denk olabilir mi o ezikliğiyle? Savaş boyu savaşmayıp "yaaa benim benim bileğimde deniz taşı vardı hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü" dedi. Tabii tüm site Marineford hatalıydı diye savunma yapacak. Hatalı filan değildi arkadaşım Marineford. Marineford'a filler muamelesi yaparak Marco'yu aklayamazsınız.

Adam o arcta yoktu. Geri planda olan yan karakterin değer kaybetmesi normal.
He ikisi kıyaslansa ne olur dersek, olay tamamen güç kıstasına kalıyor. Law'un Dressrosa'daki performansına bakarak çoğunluğun Katakuri'yi seçeceği aşikar. Bence şaşılası bir durum değil.

Rosinante eminim yoktur o listede mesela.:hıh:
(Varsa da, sanmıyorum ama, yok sayılacak bir yerdedir)
Neden? Çünkü unutuluyor, güce bakılıyor falan.
Senin yorumlamaların benim çok hoşuma gidiyor ya. :alkis:

Ace'den bize emanet diye geziyordu Luffy için. Tüm tayfayla beraber Akainu'yu tutamadı. Siz kılıç fanlarının sevgilisi Mihawk tutan Vista yanındayken. Yanında Mihawk dengi kılıç ustası varken, bir sürü tayfa üyesi yanındayken Akainu'yu tutamıyor Marco. Hani yenemedi geyiği yapmıyorum, tutamadı. Crocodile bile Marco'dan daha çok tuttu Akainu'yu. Buggy bile Marco'dan daha çok uğraştırdı. Cidden Marco, Kata'ya denk olabilir mi o ezikliğiyle? Savaş boyu savaşmayıp "yaaa benim benim bileğimde deniz taşı vardı hüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü" dedi. Tabii tüm site Marineford hatalıydı diye savunma yapacak. Hatalı filan değildi arkadaşım Marineford. Marineford'a filler muamelesi yaparak Marco'yu aklayamazsınız.
Orada sadece Akainu yok koca bir filo var, ha tabi senin o çok tatlı canlandırma evreninde geri kalan herkes çekilin yoldan Akainu vs all olacak diye bekledilerse olabilir xD

Sen önce bana tüm güç unsurlarında kendisinden eksik olan adamdan dayak yiyen kişinin nasıl dolu olduğunu anlat xD Yada anlatma boşver :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık