Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke be Aydenim:ühü:

Kanjuro-momo-komurasaki’nin çaresiz bir şekilde ağlayıp tasketee luuffyy diye bağırdığı ve en önde luffy’nin kararlı bir şekilde durduğu onun hemen arkasında Sanji’nin sigarasını içtiği ve zoro’nun kılıcını tuttuğu onların karşısında ise Kaido ve adamlarının durduğu bir sahne neden olmasın:(

Franky’de bölük komutanı olmuş ve ordunun bir kısmını yönetiyor ve suupeer silahlarıyla smile kullanıcılarını bombalıyor:(

Ah ah Ayden şöyle düşününce çok hoş oluyor da düşününce ve gerçekleşmeyince de çok fazla hayal kırıklığına uğruyor insan. En iyisi akışına bırakmak lazım yoksa üzülürüz gibime geliyor:(
Gerçekler :

Luffy tek başına gökten gelen vahiy ile Kaidoyu alir. Law ve Kid az gösterilmiş ama Kaido indirilmistir.

King, Queen'i de aradan çıkarır samuraylar

Inu Neko vs Jack

Zoro vs Orochi. Zoro tek attı bitti.
Sanji vs Ucan6. Gösterilmedi bile.
Franky vs Hanzo (ninja, zoronun tekledikleri). 3 saat olur.
Nami vs Holdem. 3 saat dövüş olur.

Arc bitti. :(

Franky hiç bir ninja ile oyalanmaz. Belki şu hawkinsin yanında duran adam biraz güçlü olabilir. Diğer herkes tek yiyor Zoro'dan. Gerçi Zoro Orochiyi de tekleyecekti.

Gerçekler :

Luffy tek başına gökten gelen vahiy ile Kaidoyu alir. Law ve Kid az gösterilmiş ama Kaido indirilmistir.

King, Queen'i de aradan çıkarır samuraylar

Inu Neko vs Jack

Zoro vs Orochi. Zoro tek attı bitti.
Sanji vs Ucan6. Gösterilmedi bile.
Franky vs Hanzo (ninja, zoronun tekledikleri). 3 saat olur.
Nami vs Holdem. 3 saat dövüş olur.

Arc bitti. :(
Sad but true:üzgünüm:

Bence korsanlar gerçekten sağlamlar.

Hani denizciler isteseler yok ederler gibisinden düşünenler var diye söylüyorum. xD

Denizcilerin cesareti yemiyor bence.

Arkasına WB gibi adamı aldı gene Luffynin yaptığını yapmadı :artiz:

"Tama ben gidiyorum, geldiğimde yemekli olacak her yer. Ama açlıktan ölme tamam mi? " :artiz:
Ace oraya gidipte yardım edeyim amaçlı bulunmadı o adada. Denk düştü sadece.
Luffy bir amaç uğruna o adada ve barınırken karakteri gereği tabi ki yardımlarda bulunacak.

Hem Luffy'de şuan Wano'da ise Law ve Kinemonlar sayesinde cınım. Yoksa Tamacık zor görürdü Luffy'i. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık