Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödül yüzünden değil ya seviye olarak çok ayrı adamlar bu commanderlar. Queen, Kata, Luffy, King, Smothie, Marco filan çok yakınlar birbirine. Şöyle amirale kan aldıracak seviyeleri var
1.adamlar ile 2.adamlar arasında ciddi bir farkın olduğunu düşünüyorum ben.King ile Queen çok yakın çıkacak gibi geliyor ama.Tüm komutanlar,3.komutanlar belki daha az ama amirallerle kapışabilir zaten benim için :D

:hoo:

Kazara ilk sayfaya gittim.
Ve bir baktım ilk mesaj 20 gün öncesine aitmiş.
Konunun yenilendiğinden haberim yoktu. Yenilenmiş ve üstüne 400 küsür sayfa mesaj yazılmış bile.:hoo:

Ve ben bunu şimdi kazara öğreniyorum. :fool:

Şimdi baktım da olaya 3. Sayfadan da girmişim üstelik. :oleyo2:

Savaş alanında düeollo kuralı :dd Aynı şeyi daha önce de demiştin, ben de sana 16. yüzyıldan avrupadaki düello kurallarını çıkarmıştım xd
Tamam da adamlar savaş alanında düello yaptıklarını ağzıyla söylüyorlar.Düelloyu erteliyorlar.Şimdi op fantastik evrenindeki kuralları bilemeyiz.Düelloda kılıç dışında koka basmak olmayacağı gibi slash atmak da kurallar arasında yer almayabilir.Yoksa çok zor değil yani Mihawk için ta beyazsakala ulaştırdığı saldırıyı sallamak.Onu yese zaten işi bitecek ortada bir düello kalmayacak.Bence düello kaba kuvvet karşılaştırması değil beceri karşılaştırmasıydı.

Vista, jozu, marco banko güçlü gibi duruyor. Thatch ve eski 2. Bölük komutanı, Bbyi falan sayarsak sıralaması biraz kayıyor. Tabi bu adamların bazılarından güçlüde olabilir.
Sanırım ilk 3 yıkımcıyı alamaz ace. Momun tayfasına gelirsekte Crackeri hafife alma derim. Çok iyi k hakisi var yakaladım mı bırakmaz.
Biz neden bugün bu kadar çok Ace konuşuyoruz lan. Normalde övdüğüm bir karakter bile değil halbuki ama insanın savunası geliyor. Vista'yı da Cracker'ı da indirir Ace dostum. Bir kere mc bisküvi Nami'nin yağdırdığı yağmurlarla şaftı kayacak bir meyve gücüne sahip Ace'in yapacağı saldırılarla daha kolay yenilir. Vista ise bana göre Ace için o kadar büyük bir tehdit değil. Marco ve Jozu ise fazla gelir evet.

Tamam da adamlar savaş alanında düello yaptıklarını ağzıyla söylüyorlar.Düelloyu erteliyorlar.Şimdi op fantastik evrenindeki kuralları bilemeyiz.Düelloda kılıç dışında koka basmak olmayacağı gibi slash atmak da kurallar arasında yer almayabilir.Yoksa çok zor değil yani Mihawk için ta beyazsakala ulaştırdığı saldırıyı sallamak.Onu yese zaten işi bitecek ortada bir düello kalmayacak.Bence düello kaba kuvvet karşılaştırması değil beceri karşılaştırmasıydı.
Yani bilmediğin bir olayı sebep gösteriyorsun? Çok güzel :D

Arkasını döneymiş kim tutmuş k.hakisi yok mu koskoca amiralin bunlar bahane değil.Queen gayet karşılaştırılır neden karşılaştırılmasın ayrıca 5 dakika değil aç tekrar bak beyazsakal ölene kadar piyasaya çıkmıyor adam o ara bir sürü olay yaşanıyor.Şimdi tek tek panel bakamayacağım ama kısa süre değil.O kadar çabuk olsa wb ölmeden yetişirdi.
yauv Hadi herşeye evt dedim wb'nin yüzünün yarısını aldı mı aldı, hem senin dediğin gibi doğru söylüyorsun k hakisi yok mu kısmında fakat; Şöyle bir durum var Akainu ve Wb sadece tek vs yapmadılar onun öncesi var onun öncesinde teke tekte akainun wb de delik açtığını unutuyorsun bir de Quuen'e bakıyoruz şamar oğlanına dönüyor daha ilk karşılaşmada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık