Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
http://www.korsanfan.com/konu/law-vs-cracker.6543/

O da kapanmış zaten. Gir bak kim Law düşmanı, kim dostu gör. :D

Cracker'e karşı avantajı var diye açılmıştı.
Bakmaya ürktüm biraz ama bakacağım. :D
Yani avantaj olsun olmasın niye olmayacak vsler tartışılır ki. Sadece buda değil tabi her karaktere yapılıyor. :hhh:

İhtimali olan vs.leri konuşmak varken(Zoro/Shiryuu vb.) olmayacakları konuşmak saçma geliyor bana. :ehe:

Bakmaya ürktüm biraz ama bakacağım. :D
Yani avantaj olsun olmasın niye olmayacak vsler tartışılır ki. Sadece buda değil tabi her karaktere yapılıyor. :hhh:

İhtimali olan vs.leri konuşmak varken(Zoro/Shiryuu vb.) olmayacakları konuşmak saçma geliyor bana. :ehe:
Bariz dövüşecek olanlarda galip belli yav. Zoro alacak işte zamanı gelince. :D

Jinbe her bulunduğu arc'ta taa impel down'da hapisten çıkmadan önceden beri '' Bana şanlı bir ölüm bahşedin, öleceğim yer burası olacak '' geyiklerini tekrarlayıp duran bomboş bir karakterdir.
Hiçbir özelliğide yoktur, Op'un en renksiz adamıdır, Polyannacı millet çok sever kendisini sanırım. Yapmadığı geyikleri söyleyip hiçbirini yerine getirememe durumunda ise '' Asil '' biri olduğu sanılan gereksiz ona buna yancılık yapan bir karakterdir.

Hadisin ordan!
Tüm dünyayi yok edicem herkesi öldürücem deyip impel downa kapatilan adamlar başınızın taci olur ama jinbe bomboş olur okey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık