Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Puhaha Bu toko çok tatlı velet ya :D Valla kanka ben Oda'nın karakterini ve ipuçlarını takip ediyorum. Bak attığım yerler hep o olaya doğru gidiyor :D

Sanji adam falan değil ya. Şimdi ben buraya bana göre çok ipucu olduğu için böyle bir şey attım. Ama bu muhtemelen yine Sanji haklı mı değil mi olayına dönecek :D Ama Sanji adam falan değildir ahahaha "Pudding sen benim kalan tek gün ışığımsın" ezik ya:ehe:
Onları diyen sanji değil ama , asıl sanji skypiada öldü.Bu hareketleri ve sözleri sanjiden beklemem mümkün değil çünkü.Tayfaya ihanet et ? İki kıytırık tehdit yüzünden.Kaptana gavura vurur gibi vur? İnandırıcı olması mı yoksa luffyi vazgeçirmek mi ? Tayfan ölümle burun buruna gelirken kızlarla aşna fişna peşine düş ?

Sanji skypieda ölmüştür benim için.Yoksa sanjiden nefret etmek durumunda kalırım.

Valla kanka ben Oda'nın karakterini ve ipuçlarını takip ediyorum. Bak attığım yerler hep o olaya doğru gidiyor :D
Tamam Bushido. :D Varsa bir fikrin saygı duyarım tabii. Tayfayi bırakmaz ama. Orada çözülür biraz tartışma olur.

insan beşer elbet şaşar kanka. Yarın bir gün o duruma düştüğünde yanında Sanji kankasini bulur. Sanjiyi dislamaz Zoro, Sanjiyi de sever hani. :D Zoro da sever birilerini bir gün elbet :d

Onları diyen sanji değil ama , asıl sanji skypiada öldü.Bu hareketleri ve sözleri sanjiden beklemem mümkün değil çünkü.Tayfaya ihanet et ? İki kıytırık tehdit yüzünden.Kaptana gavura vurur gibi vur? İnandırıcı olması mı yoksa luffyi vazgeçirmek mi ? Tayfan ölümle burun buruna gelirken kızlarla aşna fişna peşine düş ?

Sanji skypieda ölmüştür benim için.Yoksa sanjiden nefret etmek durumunda kalırım.
Bence de 2y önce bende severdim. Dediklerine katılıyorum. Şunları Zoro yapmış olsa şuan Bu forumun derinlerine gömülmüştü :D

Ben temenni de bulunmadım ki :D Sadece bu olay başladığından beri düşünüyordum ve olay ilerledikçe bu ipuçları çarptı gözüme ve mantıklı geldi.

Kaptanına vurma sebebini ne olursa olsun önemsiz. Bunu kendi de söylemiş, Nami de. Ondan sonra yufka yürekli davranıp affetmeleri Zoro'yu ilgilendirmez bence. He Bu arada Zoro varken Nami susar anca. Usopp olayında da Luffy ve Nami affetmişti ve almaya gidiyorlardı neden kuzu gibi susup Zoro'yu dinlediler? çünkü Usopp kaptanı ile dövüşmüştü. Sanji olayında ise Sanji sadece bir şey demeden gitti. O yüzden Nami onu öyle savundu. Ama sonra o büyük hatayı yaptı "Kaptanını dövdü" olaydan sonra da Söylenen sözler belli. İşte bu yüzde gayet olası bir olay bence :D

Edit: Bir de Snaji ile Zoro arsında bir tartışma olamayacak. Luffy ile Zoro arasında olacak. Sanji kim ki? Zoro o sözleri Luffy'e söyledi :D
Usopp ve Sanji'nin iki apayrı sebepten Luffy ile dövüştüklerini bilmene rağmen bravo doğrusu.

Nami her şeyi yaşayan kişi. Zoroculuk oynayacağına lütfen bunu dikkate al. :-(

Sanji'nin söz konusu olduğu yerde araya Luffy ile Zoro'yu sokma fiyaskosundan sonra yazma hevesimi kaçırdın.

@First Son of the Sea babası tehdit edildiği için düğüne gitmek zorunda olan Sanji'den özür bekleyen Zoro. :/ Kasılacağım derken suyunu çıkarmıştı reyiz. Pek yapmazdı halbuki.

Tamam Bushido. :D Varsa bir fikrin saygı duyarım tabii. Tayfayi bırakmaz ama. Orada çözülür biraz tartışma olur.

insan beşer elbet şaşar kanka. Yarın bir gün o duruma düştüğünde yanında Sanji kankasini bulur. Sanjiyi dislamaz Zoro, Sanjiyi de sever hani. :D Zoro da sever bir gün elbet :d

Zoro böyle durumlara düşmez kanka. Luffy ile Zoro hayallerine odaklanmış adamlar o yüzden boş işlerle uğraşmıyorlar :D:ehe:

Bence de 2y önce bende severdim. Dediklerine katılıyorum. Şunları Zoro yapmış olsa şuan Bu forumun derinlerine gömülmüştü :D
Sadece bu forumun değil bütün one piece site ve forumlarında zoroyu gömmeyen kalmıyo olurdu.

Usoppda buna benzer bişe yaptı water-7 da , çok daha hafifini tabii.Yoktan sebeple tayfa içi sıkıntı çıkarıyo oturup anlaşmak varken.En son gemi bile dile geliyo bırakın olm beni bitiğim ben diyo anca o şekilde yola geliyo usopp.O zamandan beri usopp her daim gözümde -1 dir.Ağzıyla kuş kapsa bu eksi birini artıya çevirme şansı yok.Sanjide aynı şekilde.

Usopp ve Sanji'nin iki apayrı sebepten Luffy ile dövüştüklerini bilmene rağmen bravo doğrusu.

Sanji'nin söz konusu olduğu yerde araya Luffy ile Zoro'yu sokma fiyaskosundan sonra yazma hevesimi kaçırdın
Kanka neden kızıyorsun fikir alış verişi yapıyoruz :D Hayır Sanji'yi seviyorsan hataları ile sevmelisin bence :D

Bak fark etmez, kaptanı haksız yere dövemezsin. Sanji kendisi diyor işte; "Kaptanıma saygısızlık ettim, hemde benim için gelmenize rağmen. Ve bu yüzden gemiye dönme hakkımı kaybettim diyor. Bu sözler Zoro'nun her tülü haklı olduğunu gösterir. Sonrasın da olan affetmeler bir şeyi değiştirmez.:D

Sanji'nin söz konusu olduğu yerde araya Luffy ile Zoro'yu sokma fiyaskosundan sonra yazma hevesimi kaçırdın.

@First Son of the Sea babası tehdit edildiği için düğüne gitmek zorunda olan Sanji'den özür bekleyen Zoro. :/ Kasılacağım derken suyunu çıkarmıştı reyiz. Pek yapmazdı halbuki.
Tayfasının ve luffynin nasıl karaktere sahip olduğunu bile bile ayrılmaya çalışması sanjinin kusuru -1 burada.Luffy çoktan bigmomun bölgesine girmiş senin peşine , yanındada nami-swan diye etrafında dönüp durduğun insan , bunlar tehlike altındayken puddinge yönelmesi vs. -1 tekrar.

Sadece bu forumun değil bütün one piece site ve forumlarında zoroyu gömmeyen kalmıyo olurdu.

Usoppda buna benzer bişe yaptı water-7 da , çok daha hafifini tabii.Yoktan sebeple tayfa içi sıkıntı çıkarıyo oturup anlaşmak varken.En son gemi bile dile geliyo bırakın olm beni bitiğim ben diyo anca o şekilde yola geliyo usopp.O zamandan beri usopp her daim gözümde -1 dir.Ağzıyla kuş kapsa bu eksi birini artıya çevirme şansı yok.Sanjide aynı şekilde.
Eee konu Zoro olunca bam bam bam :D Sanji'yi bende artık hiç sevmiyorum. Hatası say say bitmiyor. Hadi gittin ailevi nedenlerden. Kaptanının ayağına gelmiş, sen bilmiyor musun Luffy bu işi halletmeden bırakmaz işi. Kaptana güven kocaman bir 0. Sonra hadi gidin dedin, kaptanın milletin için de dövmek ne? Hadi dövdün saf gibi Big Mom gibi bir mayağa güvenmek ne? Hadi güvendin daha arkadaşların adayı güvenli bir şekilde terk etmemişken Puding ile evcilik oynamak ne? Hey gidi hey :D

Eee konu Zoro olunca bam bam bam :D Sanji'yi bende artık hiç sevmiyorum. Hatası say say bitmiyor. Hadi gittin ailevi nedenlerden. Kaptanının ayağına gelmiş, sen bilmiyor musun Luffy bu işi halletmeden bırakmaz işi. Kaptana güven kocaman bir 0. Sonra hadi gidin dedin, kaptanın milletin için de dövmek ne? Hadi dövdün saf gibi Big Mom gibi bir mayağa güvenmek ne? Hadi güvendin daha arkadaşların adayı güvenli bir şekilde terk etmemişken Puding ile evcilik oynamak ne? Hey gidi hey :D
2 yılı okamaların arasında geçirdiği için mi acaba karakteri böyle bir değişim geçirdi ? (Karakteri (iç değişim) salla Ace in ölümünü gazeteden okuyana kadar sahillerde okamalık yapıyodu (dış değişim) , zeff görse evlatlıktan reddederdi yeminle)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık