Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sorman hata. Sorun sende.
Peki bu adamı neden sevmeliyim? Tip, karizma falan sıfır bile değil eksilerde. Zeka seviyesi aynı şekilde, yine eksilerde, yılışık da bir şey. Alabasta'da savaşta ölen a gösterilmeyen herhangi bir kişiden ne farkı var?

Böyle yazınca kendimi tam şerefsiz gibi hissettim de, düşüncelerim öyle yani. Merry ölünce de, oh be sonunda güzel, yeni bir gemi alırlar diye sevinmiştim mesela, daha beterini aldılar. :oleyo:

Eline sağlık. :fool: her şeyi geçtim de Bepo niye inşaatta çalışıyor? Şu Wolf denen adam büyük ihtimal denizaltını yapacak herhalde.. Law demek ki meyvenin ölümsüzlük gücünü umursamıyor demek ki? En iyi doktor olmak içinde uğraşmıyor sanırım, Wolf ona söylediği için yeteneklerini iyi kullanıyor da şimdi ya kadar milleti kesti hep.. :D
Gelecekte Doffy'e de o gücü umursamadığını söylemişti. Shachi nin güzellik salonu hayaline şaşırmadın da Bepo ya mı şaşırdın. :hhh:

Polar Tang kesin Vollf'un malzemesi bence. :fool:

En iyi doktor olma kavramını pekiştirmesi lazım önce ki olmasına gerek var mı? Zaten engel var önünde Chopper. :D Her ne kadar Chopper, Law'ı geçemeyecek olsa da tayfada oluşundan Oda'dan torpilli. :üzgünüm:

Biraz orada ironi de var. Bu zamana kadar kesip biçen Hawkins'e insanları öldürmeyi sevmiyorum. Nihayetinde ben doktorum diyor. :flaugh:

Gelecekte Doffy'e de o gücü umursamadığını söylemişti. Shachi nin güzellik salonu hayaline şaşırmadın da Bepo ya mı şaşırdın. :hhh:

Polar Tang kesin Vollf'un malzemesi bence. :fool:

En iyi doktor olma kavramını pekiştirmesi lazım önce ki olmasına gerek var mı? Zaten engel var önünde Chopper. :D Her ne kadar Chopper, Law'ı geçemeyecek olsa da tayfada oluşundan Oda'dan torpilli. :üzgünüm:

Biraz orada ironi de var. Bu zamana kadar kesip biçen Hawkins'e insanları öldürmeyi sevmiyorum. Nihayetinde ben doktorum diyor. :flaugh:
Trao çok ikilemde kalmış, öldürsem mi yoksa öldürmesem mi? :D
Mihawk'ın hayat bulan slashını ikiye bölüyor sanırım.
O daha da tuhaf slash nasıl bölünüyor. :D

Peki bu adamı neden sevmeliyim? Tip, karizma falan sıfır bile değil eksilerde. Zeka seviyesi aynı şekilde, yine eksilerde, yılışık da bir şey. Alabasta'da savaşta ölen a gösterilmeyen herhangi bir kişiden ne farkı var?

Böyle yazınca kendimi tam şerefsiz gibi hissettim de, düşüncelerim öyle yani. Merry ölünce de, oh be sonunda güzel, yeni bir gemi alırlar diye sevinmiştim mesela, daha beterini aldılar. :oleyo:
Koskoca Yankou bu adamdan çocuk yapmış efendi, adamın tipini kimseye ispatlamaya ihtiyacı yok.

Önemli olan kalp güzelliği. Hıh.

Koskoca Yonkou bu adamdan çocuk yapmış efendi, adamın tipini kimseye ispatlamaya ihtiyacı yok.

Önemli olan kalp güzelliği. Hıh.
Malum yonkou'nun koskoca olduğu doğru. Ama bir de şöyle bir şey var. O koskoca yonkou bir sürü adamdan çocuk yapmış. Her erkek onun için potansiyel bir koca adayıdır zaten. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık