Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano, Elbaf hariç en güçlü ülke 10 ninja sadece özel koruması Orochi'nin, yüzlerce kalbur üstü ninja, binlerce güçlü samuray olmalı. Kairöseki merkezi Wano ve bunu küçük çivi boyutuna kadar işleyebiliyorlar, meyve kullanıcılarına büyük sıkıntı ki kıdemli denizcilerin nerdeyse tamamı meyve kullanıcısı. Minkler bir anlamda Wano'ya bağlı böyle başka güçlü bağlar da olabilir. Oda kendi ülkesini işliyor ayrıça biraz fazladan şişirecektir. Ryuma gibi adamlar çıkmış bu ülkeden komutan seviyesi en az 10 kişi vardır. Zaten Kaido işgal etmemiş gibi duruyor Orichi'nin kendisi davet etmiş gibi bizzat. Wano + Canavar korsanları denizcilerin bile kolay kolay g... yemez. Orochi ulan bana saldırırsan tüm güçünle gelmen gerekir hadi yendim diyelim geriye ağır sakat gidersin buda seni açık hedef yapar ayrıça Dünya'yı baskıyla yönetiyon tüm Dünya filan isyana başlar, devrimciler zaten fırsat arıyor. Orochi biraz atıyo doğru ama mantıklı atıyo arkası boş degil.
Ben de onu diyorum. Destekli sallıyor :D Hükumetin en büyük avantajı Pasifista ordusudur. Yoksa Mf'deki askerleri ya da hükumetin elimdeki tüm askerleri Wano-Elbaf-Mink üçgeni arasına al sonra arkana yaslanıp katliamı izle :fool: Ama işte karaktersiz hükumet de bunu bildiği için son savaşta Pasifista ordusuyla çıkacak bizimkilerin karşısına.

@twei
Evet, görünüşte k.haki o şekilde işliyor. Bu da her an her şeye hakim olamayacağını gösteriyor bir nevi.
Bege bunun ipucunu Kata'ya laf yapıştırırken veriyor zaten.Sen sadece biraz geleceği görebiliyorsun herkesin geleceği değiştirme gücü vardır diyor.Kısacası Kata geleceği görse de her istediğinde başarılı olur diye birşey yok.Snakeman bir saldırıyı savuşturunca yılan yön değiştirip çok daha hızlanıp vuruyor.Görse dahi hıza karşı birşey yapamayabilir.Bunu savuşturduğumu sanıyordum demesi de ya hız yada değişen gelecek yüzünden.Yılanı aniden farklı yöne çevirebiliyor Luffy.

İskambil kartları ve Kaido'la ilgili detaylı teori var mı? Türkçe ya da ingilizce
Geçen burada duymuştum
Bildiğin Page 1-2-3-4-5 Joker(Doff)-Queen-King ismi alınmış. Kaido As galiba Jack ?

Sanji ve zoro’nun dövüşlerde kullandıkları tekninklerin adları.

Sanji şimdiye kadar 12 farklı teknik ve zoro’da 11 farklı teknik kullanmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık