Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fanlık yapmıyorum ki. Adam sırıtarak sıra bende diyor Amirale. Sonra da hiç ölümüne dövüşmemiş iki yıl sonra, şimdi güzel dövüş var ortada gidip de yenilir ise boşuna eğitim kasmış demek olur. Benim beklentim desteksiz değil yani. Artık One Piece'in sonlarına geliyoruz bir zahmet yensinler o açıdan yani.
Yav. Öyle diyorsa ne olmuş? Sözünü yerine getirebilecek bir şey ortaya koyabilmiş mi? OP'un sonlarına geliyoruz, bir zahmet yensinler gibi bir gerekçe olamaz ki. Ayrıca ark başı yenilir, ark sonu döver, ne olacak? :D En son dövdüğü adam Pica. Dof'un kendi ailesine karşı tek başına yeteceği düşünüldüğü forumda üzerine fazla şey dememe gerek yok. Ha Pica ile dövüşürken zorlandı mı? Hayır. Bu demek değil ki Dof'u ya da Jack'i dövebilir. Genel kanı zaten zorlanarak alabileceği ya da epey dayanıp yenileceği yönünde. Ben senin "Oda sıvadı."ya getirmeni doğru bulmuyorum sadece. Bana yense de yenilse de fark etmiyor gerçi.

Yav. Öyle diyorsa ne olmuş? Sözünü yerine getirebilecek bir şey ortaya koyabilmiş mi? OP'un sonlarına geliyoruz, bir zahmet yensinler gibi bir gerekçe olamaz ki. Ayrıca ark başı yenilir, ark sonu döver, ne olacak? :D En son dövdüğü adam Pica. Dof'un kendi ailesine karşı tek başına yeteceği düşünüldüğü forumda üzerine fazla şey dememe gerek yok. Ha Pica ile dövüşürken zorlandı mı? Hayır. Bu demek değil ki Dof'u ya da Jack'i dövebilir. Genel kanı zaten zorlanarak alabileceği ya da epey dayanıp yenileceği yönünde. Ben senin "Oda sıvadı."ya getirmeni doğru bulmuyorum sadece. Bana yense de yenilse de fark etmiyor gerçi.
Tamam da ben zaten Oda'nın böyle olduğunu çok çok önceden düşünüyordum. Dahi falan olmadığını bir sürü mantık hatası yaptığını, seriyi hala 15 yaşında çocuklar için çizdiğini ve hep aynı şeyleri tekrar etmesinin sıktığını. Sırf Zoro'yu sevdiğim için, bir de bu kadar zaman ayırıp okumuşum seriyi o yüzden okuyup tartışıyorum. Hani şu datadan gelen bilgiden sonra ya bu Oda şöyle böyle desem haklısın ama öyle değil olay. O yüzden fanlık yaptığım söylenemez :D

Tamam da ben zaten Oda'nın böyle olduğunu çok çok önceden düşünüyordum. Dahi falan olmadığını bir sürü mantık hatası yaptığını, seriyi hala 15 yaşında çocuklar için çizdiğini ve hep aynı şeyleri tekrar etmesinin sıktığını. Sırf Zoro'yu sevdiğim için, bir de bu kadar zaman ayırıp okumuşum seriyi o yüzden okuyup tartışıyorum. Hani şu datadan gelen bilgiden sonra ya bu Oda şöyle böyle desem haklısın ama öyle değil olay. O yüzden fanlık yaptığım söylenemez :D
Oda'yı istediğin gibi görebilirsin ama ben bu noktada yalnızca senin beklentin üzerinden çıkan bir değerlendirme sonucu sıvadı denilemeyeceğini söylüyorum. Başka konularda sıvadığını, dahi ya da zeki olmadığını düşünebilirsin tabii, orası beni bağlamaz. :D

Zoro henüz eğitimin sonuçlarını göstermedi. Klasik shounen mantığı zorlandığı bir anda koz olarak ortaya koyacak eğitimdeki geliştirdiği yeni şeyleri ve dövüşü kazanacak. Örnek: Luffy vs Doffy.

İkinci kez dövüştüğünde de eğitimdeki gelişim yeterli olmayacak son kozundan sonra rakip yine üstün gelecek ve p-up alacak. Örnek: Luffy vs Kata.

Zoro ilk ölümüne girdiği dövüşü şu anki seviyesiyle kazanacaktır.

Oda'yı istediğin gibi görebilirsin ama ben bu noktada yalnızca senin beklentin üzerinden çıkan bir değerlendirme sonucu sıvadı denilemeyeceğini söylüyorum. Başka konularda sıvadığını, dahi ya da zeki olmadığını düşünebilirsin tabii, orası beni bağlamaz. :D
Ama beklentiyi de o verdi:D Tamam sana göre vermiş olmayabilir bakış açısı. Şimdi ben burada tepki koyarım sen de gidersin başka yerde tepki koyarsın. Beklenti olmadan da seri okunmaz. Şimdi mesela biz Fenerbahçe den şampiyon olmasını bekliyoruz ama takım küme oynuyor ne yapıyoruz yuhluyoruz neden beklentiler. Beklentiler herkes için aynı değil olamaz da. O yüzden ben kendi beklenti ışığımda bu herife tepki vermem normal :D Bir de düşünsene her arc bir prenses, her arc bir esir. Bu sadece Zoro için değil Luffy için de öyle kardeşim artık koyup geçsinler :D

Zoro henüz eğitimin sonuçlarını göstermedi. Klasik shounen mantığı zorlandığı bir anda koz olarak ortaya koyacak eğitimdeki geliştirdiği yeni şeyleri ve dövüşü kazanacak. Örnek: Luffy vs Doffy.

İkinci kez dövüştüğünde de eğitimdeki gelişim yeterli olmayacak son kozundan sonra rakip yine üstün gelecek ve p-up alacak. Örnek: Luffy vs Kata.

Zoro ilk ölümüne girdiği dövüşü şu anki seviyesiyle kazanacaktır.
He işte eline sağlık bro. Bende tam olarak bunu düşündüğüm için öyle diyordum. Sadece ben değilmişim işte böyle düşünen :D

Tüm tayfanın ölümüne dövüş yapacağı bir Arc olacak uzun bir aradan sonra o yüzden bende sınırları zorlayacak adamlar bekliyorum. Zoro 2. Komutan alırsa iyi olur ya da Shogun’u alsa fena olmaz. Çünkü Neko-İnu 3.komutanı(Jack) alacak bence 4. Komutanı Sanji alır gibi. 1. Komutan da Law ve Drake’e kalır Kaido da Luffy’e kalır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık