Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında gayet açık birşey söylüyorum.

Mera mera Sabo, Zoro'nun ateş kesme tekniklerinin olursa Zoro'ya zarar veremez.

Sabo'dan mera merayı çıkardığın zaman güç kaybı yaşar. Güç kattığını düşünüyorsan meyve çıktığında da güç kaybı yaşayacağını kabul edersin zaten otomatik olarak.

Ee sadece hakiyle de Zoro'ya karşı koyamaz. Mera mera'yı kullanamayacak Sabo için bu şuna benzer; "ben bir elimi bağladım Zoro. Sen Allah ne verdiyse yapıştır"

Bunda anlamakta zorluk çektiğin kısım neresi ?

Hee diyorsan ki Sabo ile seri sonu Zoro arasındaki güç farkı, Sabo'nun tüm gücünü kullanamazsı bile Zoro'yu yeneceği kadar büyüktür, o başka :fool:
Sadece hakiyle mi :S Adamın sadece parmakları bile iş yapıyor geri kalan vücudunu sen düşün :D Ayrıca kendisi zaten yeterince hızlı bir karakter, mera mera yedikten sonra Burgess'in atağından sıyrılmaya çalışması bile duyularının ne kadar ileri olduğunu gösteriyor. Sen bi de bu adamın logia savunmasını göreceksin ileride. Ahh ah, Zoro'da olmayan ateş kesme gücüyle Sabo aldırıyoruz, Sabo'da olan güçleri bir araya getirip Zoro'ya denk bile yapamıyoruz. Yine harikasınız ya.

Bende diyorum ki Sabonun meyveye ihtiyacı zaten yok bu vs de.
Sen gafayı yemişin :)

Duydunuz mu beyler Sabo seri soni Zoro'yu meyvesine bile ihtiyaç duymadan yenebilirmiş :hhh: Sonra bize fan diyorlar.

Sadece hakiyle mi :S Adamın sadece parmakları bile iş yapıyor geri kalan vücudunu sen düşün :D Ayrıca kendisi zaten yeterince hızlı bir karakter, mera mera yedikten sonra Burgess'in atağından sıyrılmaya çalışması bile duyularının ne kadar ileri olduğunu gösteriyor. Sen bi de bu adamın logia savunmasını göreceksin ileride. Ahh ah, Zoro'da olmayan ateş kesme gücüyle Sabo aldırıyoruz, Sabo'da olan güçleri bir araya getirip Zoro'ya denk bile yapamıyoruz. Yine harikasınız ya.
Zoro ateşi keserse dedim zaten. Şart var cümlenin içinde. Keserse daha kolay yener kesemezse biraz daha zorlanarak yener ama yine de yener ;)

Sabo'da bir numara yok. Adam logiaların en iyisini yiyerek amiral zorlayamıyor daha. Zoro'ya ver mera mera bak amirale ne yapıyor :oleyo:

Sen gafayı yemişin :)

Duydunuz mu beyler Sabo seri soni Zoro'yu meyvesine bile ihtiyaç duymadan yenebilirmiş :hhh: Sonra bize fan diyorlar.

Zoro ateşi keserse dedim zaten. Şart var cümlenin içinde. Keserse daha kolay yener kesemezse biraz daha zorlanarak yener ama yine de yener ;)

Sabo'da bir numara yok. Adam logiaların en iyisini yiyerek amiral zorlayamıyor daha. Zoro'ya ver mera mera bak amirale ne yapıyor :oleyo:
Ateşli slash ile geri püskürtecekmiş Amirali kamki

Hmm demek ateş kesiyorlar.

Tabi ateş kesecek kılıçları kalırsa.
Bunu Zoro'ya yapamaz Bastille dingiliyle Zoro'yu bir mi tutuyorsun ? Kılıca nasıl koka bastığını görmediniz mi nedir.Yoru'su çizik almayan Mihawk bunun için özel eğitim veriyor Zoro'nun kılıçlar öyle kırılmaz yani.Hatta o hareketi yapsın koluna sağlam bir kesik yeme riski var en iyi serilerden bu kılıçlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık