Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bölümü şimdi izledim cidden harika ya çok iyi bölümdü acayip gaza geldim.Hasır şapka sonunda adam oldu :alkis: artık devler liginde hadi hayırlısı.:alkis::alkis::at::at:

Abartmay gerek yok, gerçeklerden kaçamazsın.
Benden demesi abartı değil hatta küçümseme.One Piecede herşeyin bir ruhu var bunu biliyoruz cepte.
Ee Herşeyin sesini duyma diyede bir olay var Roger ve Luffyde gördük.
Tüm bu maceralara tanıklık etmiş sapka zamanı gelince kim bilir Luffye neler söyler.:alkis::alkis:

Shankusu kötü adam çıkacak yazın kenara.Her şey plana uygun gitti seni bu günlere getirmek içindi diyecek.Sonra çok büyümüş h.hakini emcükleyip kk ben olacağım diyecek.Tavuk gibi besleyip büyütüp kesecek kısacası. :D

Kaptanıyla aynı kahramanlık tanımı yapan biri bu o kadar emin olma :/
Shankusu kötü adam çıkacak yazın kenara.Her şey plana uygun gitti seni bu günlere getirmek içindi diyecek.Sonra çok büyümüş h.hakini emcükleyip kk ben olacağım diyecek.Tavuk gibi besleyip büyütüp kesecek kısacası. :D
Hah haki emmede gelsin tam olsun.

Şapkanın sesini duymak ilginç geldi aslında birden itiraz edemedim.

Sonra yüzündeki maskeyi çıkaracak ve onun aslında başından beri One Piece evrenini ele geçirmeye çalışan Aizen olduğunu öğreneceğiz! :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık