Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyveli olunca sade kılıç ustalığından çıktı diyorlar.

İşte nasıl bi meyve?
Bu meyveyle yenerse en iyi kılıç ustası diyebilir miyiz?
Nerden bileyim ne meyvesi elmas meyvesi de olabilir başka meyvede.Bence meyve yiyince kılıç ustalığından çıkılmıyor kılıcı iyi kullanan kılıç ustasıdır ister meyveli olsun ister olmasın.

Benim merak ettiğim şey Zoro DEIKU'luk için Mihawk'la kapışır mıydı ? Zoro DEIKU'luk hayalini tayfa için 2. plana attı.Yani amacından vazgeçmiş değil.Ama şu an ki DEIKU Mihawk ve aynı zamanda hocası oluyor bu adam.Kendini eğiten adamı yenmeye çalışır mı yoksa ünvanın el değiştirmesini mi bekler ? Bu ikisi kesişebilir.Yani Zoro Mihawk'tan değil başka birinden ünvanı almak ister ve ünvan seri sonuna doğru el değiştirir.O yüzden her ne kadar klişe de olsa Shiryu'nun bu ünvana sahip olma olasılığı çok yüksek.Eğer elmas teorisi tutarsa meyveye rağmen yine de DEIKU kabul edilebilir Shiryu.

Benim merak ettiğim şey Zoro DEIKU'luk için Mihawk'la kapışır mıydı ? Zoro DEIKU'luk hayalini tayfa için 2. plana attı.Yani amacından vazgeçmiş değil.Ama şu an ki DEIKU Mihawk ve aynı zamanda hocası oluyor bu adam.Kendini eğiten adamı yenmeye çalışır mı yoksa ünvanın el değiştirmesini mi bekler ? Bu ikisi kesişebilir.Yani Zoro Mihawk'tan değil başka birinden ünvanı almak ister ve ünvan seri sonuna doğru el değiştirir.O yüzden her ne kadar klişe de olsa Shiryu'nun bu ünvana sahip olma olasılığı çok yüksek.Eğer elmas teorisi tutarsa meyveye rağmen yine de DEIKU kabul edilebilir Shiryu.
Öyle olursa Shanks arada kaynar. Meyveli birisi DEİKU olabiliyorsa Shanks da olur. Bana göre şimdi de gücü olsa olur ama Haki'den dolayı olamıyor diyenler var. Shiryu unvanı alırsa Teach de Shanks'ı alır. Shanks ile Mihawk ölür gider.

Öyle olursa Shanks arada kaynar. Meyveli birisi DEİKU olabiliyorsa Shanks da olur. Bana göre şimdi de gücü olsa olur ama Haki'den dolayı olamıyor diyenler var. Shiryu unvanı alırsa Teach de Shanks'ı alır. Shanks ile Mihawk ölür gider.
Belki de Shiryu Mihawk'ı meyvesi sayesinde alır.Dünyaya bir şekilde bu haber yayılır ama dövüşün detayları yayılmaz.Halk Shiryu'nun meyvesi sayesinde kazandığını bilmez yani.Bu yüzden de DEIKU ilan edilebilir.Zoro ise Shiryu'nun o halini yenerek kendini tamamen kanıtlayıp ünvanı alabilir gibi bir şey düşündüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık