Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido reyiz sonsuz yakışıklılığı ne yapsın? Bence Kaido üzerinde gördüğümüz yarayı alınca ölmek üzereydi kendi tayfasından ope ope yemiş birisi hayatı pahasına Kaidoya ameliyat yaptı ve kaido ölümsüz oldu. Kaidoda şuan hem hasaralmazlık var hem de sonsuz rejenerasyon var bence. Torikodaki Elg gibi aynı ama ne olacak, ameliyatın etkileri Law tarafindan geri alınınca Kaido gerçek yaşına geri dönerek derhal yaşlanacak. :)
Bırak da bir yonkou da handikapsız insin. 1 vs. 3 atsınlar ama handikapsız olsun. Zaten bir kişi daha handikap ya da saçma sapan şekilde yenilirse isyan bayraklarını çekicem artık :mincika:

İşte diyorum ya ope ope tutmaz.Bu ölmeme olayının altından farklı bir şey çıkacak gibi geliyor da bakalım artık.
Uzun zaman önce bunun hakkında bir teori videosu izlemiştim, mantıklı gelmişti. Ope ope'nin sağladığı, 'immortality', bedenen yaşlanmazlık ama dış etkenlerce aldığın hasarlara karşı çare yok. Orta dünyadaki elfler gibi... Kaido'nunsa 'invincible' olabileceği söyleniyordu. Yani bedenen yaşlansa da kendisine dış etkenler tarafından zarar verilemiyor; giyotinler, mızraklar vs. bu nedenle işe yaramıyor. Hatta One Punch Man kahramanı Saitama'ya benzetiliyordu; heyecanı kalmamış, ölmekten ziyade dişine göre birini arıyor, fiziki hasar alıp almayacağını tartıyor vs. diye.

Bu dünyada Zoro olduğu sürece herkes 1 - 0 geride başlamıştır zaten. Yapacak bir şey yok. :alkis:
Roronoa Zoro Bey diyeceksiniz!!! Zoro her zaman akıl almaz şeyler başaran ve imkansızı mümkün kılan bir karakter. Adam WBnin bile yapamayacağı şeyleri yapabiliyor, misal WByi bugün mezardan kaldırsan su altında Hordy yi kesemez. Zoro farkı bu işte. :)

Uzun zaman önce bunun hakkında bir teori videosu izlemiştim, mantıklı gelmişti. Ope ope'nin sağladığı, 'immortality', bedenen yaşlanmazlık ama dış etkenlerce aldığın hasarlara karşı çare yok. Orta dünyadaki elfler gibi... Kaido'nunsa 'invincible' olabileceği söyleniyordu. Yani bedenen yaşlansa da kendisine dış etkenler tarafından zarar verilemiyor; giyotinler, mızraklar vs. bu nedenle işe yaramıyor. Hatta One Punch Man kahramanı Saitama'ya benzetiliyordu; heyecanı kalmamış, ölmekten ziyade dişine göre birini arıyor, fiziki hasar alıp almayacağını tartıyor vs. diye.
Gençlik ameliyatının sağladığı avantajın tam tersi bir şey diyorsun yani Kaido için.Hiç bu açıdan düşünmemiştim ama iyi yakalamışlar.Kaido'nun zaten hasar almaması derisinin olağanüstü bir sertliğe sahip olmasından muhtemelen.Sanji Vergo için "demir yığını" gibi bir şey diyordu.Kaido onun çok daha sert versiyonu muhtemelen.

Derisinin ejderha derisi gibi sert olması olsun,Wano'nun hem ejderhaları hem Kaido'yu sevmemesi olsun,Kaido'nun ejderha bıyıklarına benzer bıyıklara sahip olması olsun her yönüyle ejderhayım diye bağırıyor. @kuroashi.no.sanji1993 Kaido'nun typhon olabileceğini de söylemişti.Şu 2 düşünce aklıma yatıyor benim.

Bir de Kaido sürekli değişen bir ruh haline sahip.Adamın yegane amacı ölmekte değil.Valla garip bir adam çıkacak bu yarmagül.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık