Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Iki dakkada oyaladi mi is nasil tamam. :D Klonu ne yapabilir bizim ikiliye oyalayamaz bile. Luffynin de g4 gibi dehset gucu var. Top gibi oynarlar valla Doffyle. :D
Bence de guclu bi karakter Craker kadar olmasada. Hele Katakuri'yi hic kariatirmiyorum. :a:
Rosada Treböl karışmamasına rağmen klonu ve bellamy ile gayet oyalamıştı.Üstelik uyanış dahi kullanmamıştı orada.Luffy Bellamy ile uğraşırken uyanış açsa Lawı 22 saniyede patayes ederdi.Hem gamma ve kantırşok da yememiş olurdu.Diri şekilde Luffynin karşısına çıktığını düşün bu adamın.

Kraker falan Doffy kalibresinde değil.Meyve yeteneği ters bir kere Doffynin.Katakuriye ise gayet şansı var.Vs konusuna açıklayıcı bir şekilde yazdım.İstersen bakabilirsin.

Rosada Treböl karışmamasına rağmen klonu ve bellamy ile gayet oyalamıştı.Üstelik uyanış dahi kullanmamıştı orada.Luffy Bellamy ile uğraşırken uyanış açsa Lawı 22 saniyede patayes ederdi.Hem gamma ve kantırşok da yememiş olurdu.Diri şekilde Luffynin karşısına çıktığını düşün bu adamın.
O klonu Abdullah ve Jet halletmişti, iş yapmaz o klon. Uyanış açtığını farz edelim, Luffyde g4 le başlasın, g4e zar zor baş edebilir Dof kaldi ki Law var geride. Adamın meyve muazzam, Dof'a şans bile vermem valla.

O klonu Abdullah ve Jet halletmişti, iş yapmaz o klon. Uyanış açtığını farz edelim, Luffyde g4 le başlasın, g4e zar zor baş edebilir Dof kaldi ki Law var geride. Adamın meyve muazzam, Dof'a şans bile vermem valla.
Doffynin B.hakisi en az Luffy dengi.K.haki desen iyi olmasa da ortalamadır.Lawın şambleslerine rahatlikla ayak uyduran birisi.Luffynin G4ü ne de bir iki darbeden sonra ayak uydurup kontraya çıkıyor adam.
Uyanış ile Luffyi oyalayıp ayni zamanda Law ile de baş edebilecek bir adam Doffy.Peki Luffy G4 ten çıkınca ne olacak ? Kim koruyacak onu ?

Doffynin B.hakisi en az Luffy dengi.K.haki desen iyi olmasa da ortalamadır.Lawın şambleslerine rahatlikla ayak uyduran birisi.Luffynin G4ü ne de bir iki darbeden sonra ayak uydurup kontraya çıkıyor adam.
Uyanış ile Luffyi oyalayıp ayni zamanda Law ile de baş edebilecek bir adam Doffy.Peki Luffy G4 ten çıkınca ne olacak ? Kim koruyacak onu ?
Luffy'in g4 bitene kadar Dof yenilir zaten. :D Law'la Luffy birbirine yakın adamlar güç açısından. Kontraya çıkıyor da işin içerisinde Law var. Aynı anda ikisine ayak uydurması imkansız. Tek tek kapışşa alır ama 2sine karşı benim için imkansız.
Bu konuda bi yere varamayacağız gibi. :D

Luffy'in g4 bitene kadar Dof yenilir zaten. :D Law'la Luffy birbirine yakın adamlar güç açısından. Kontraya çıkıyor da işin içerisinde Law var. Aynı anda ikisine ayak uydurması imkansız. Tek tek kapışşa alır ama 2sine karşı benim için imkansız.
Bu konuda bi yere varamayacağız gibi. :D
Sen aklında Law ve Luffy hurra diyip saldıracağını düşünüyorsun herhalde :D
Luffynin Doffa vurduğu G4 darbesine Law yenilir be o zaman :D

Lawla Luffy arasında fark var.Luffy lawı Rosinanteyi hatırlata hatırlata döver.

Sen aklında Law ve Luffy hurra diyip saldıracağını düşünüyorsun herhalde :D
Luffynin Doffa vurduğu G4 darbesine Law yenilir be o zaman :D

Lawla Luffy arasında fark var.Luffy lawı Rosinanteyi hatırlata hatırlata döver.
Taktik geliştirmeleri çok zor değil bu ikilinin. Rahat alırlar. :a:
Sağlam dövüş olur Lawla Luffynin. Luffy alır ama Lawın meyve çok sakat.

http://otakukart.com/animeblog/2017...-the-strawhats-crew-will-die-in-one-piece/?op

Şurada yazana göre Oda efendi bizim tayfadan birisinin öleceğini söylemiş. Aslı var mı sizce?

Edit: Yalan dolan bir şey olduğuna kanaat getirdim. :/
Ben öyle bir röportaj görmedim, görsem çevirirdim. :oleyo:
Röportaj'ı falan bilmem de bana biri ölürse o Brook olabilir gibi geliyor. Laboon'u bekletme görevini Luffy devraldı gibi yorumlamıştım ben. Brook ölür. Luffy geri döner aslında onlar da dönecekti ama ölmüşler hatta Brook iki defa öldü falan der : ))

Röportaj'ı falan bilmem de bana biri ölürse o Brook olabilir gibi geliyor. Laboon'u bekletme görevini Luffy devraldı gibi yorumlamıştım ben. Brook ölür. Luffy geri döner aslında onlar da dönecekti ama ölmüşler hatta Brook iki defa öldü falan der : ))
O şekilde de yorumlanabilir ama böylesi bambaşka be.

Taktik geliştirmeleri çok zor değil bu ikilinin. Rahat alırlar. :a:
Sağlam dövüş olur Lawla Luffynin. Luffy alır ama Lawın meyve çok sakat.
En büyük taktiği ya şiçiliği bırak amiral öpsün ya da Ceasarı alayım Kaido öpsün diyen adamdan pek taktik beklemiyorum ben.Aksine Doffy taktik ile ikisini de alır.Doffu bu konuda boş görme derim.Oyuncaklar normale dönmese arc işleyişi çok başka yerlere giderdi.

Farkli düşünüyoruz bu konuda.Lawın hareketlerini Doffy çok rahat okuyup hamle yapıyordu.Doff ise bir iki sahnede G4 e ayak uyduramadi.Yani Lawın G4 e uyum saģlamasi imkansız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık