Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve Law ayni anda dalsalardi vs cok kisa surerdi. Dof pek birsey yapamazdi.
Burda 1 vs bizim tayfa var. Yani herkes ayni anda saldirabilir kombo yapabilir. Dof duvusu gibi once Law sonra Luffy gibi olmayacak yani. :a:
Aynı anda daldıkları mangada açık ve net.Doflamingo gayet zekice davranarak Luffye klonu ve "kontrol" ettiği Bellamyi salarak Luffy ve Lawı birbirinden ayırmıştır.Lawı gayet poşet etmişken sıra Luffye gelmiş fakat bim poşetimiz ölmemiş meğerse.Meyvesi çok enerji harcadığı için boşa kullanmayan adam kolu kopmuşken ve yılın dayağını yemis iken gayet rahat bir şekilde hem yer değiştirmiş hem de kurşunları çıkarmış ameliyat ile.Yersen.Gamma ve kantırşoka hiç girmiyorum.O darbelerin nasıl vurulduğu gayet belli.Yanisi ikisi beraber dalmis ama ikisi beraber ayni anda dövüşememislerdir.Bu da Doflamingo sayesindedir.

Şöyle bir düşün.Kizaru zıplıyor ve yasakami no magatamayı(Şu Mfdeki çoklu lazer saldırısı) atıyor bizimkilerin üzerine.Ne olur sence.Kaç tanesi hayatta kalır.Tayfamizda bir Marco yok malesef o saldırıyı üzerine alıp bertaraf etsin.

Sana göre öyle , sen kafanda seriyi Zoro ve diğerleri diye kurgulamışsın , E.oda mangayı çıkardığında farklılık görünce kendi kafandakini savunup adamın çizdiğini bir kenara atıyorsun.
Oda mangayı nasıl çıkarmış da benim hoşuma gitmeyen bir olay olmuş Zoro'yla ilgili söyler misin ? Aksine, Benim gördüğüm şu bölümlerde bile Zoro'nun yerinin ayrı olduğu. Adam Zoro çizmezken bile bunu hissettiriyor. Yani bana her yer Paris :)

Şu arc'a Zoro gelseydi Zoro diğer tayfa üyelerinden farkı var derdim ama artık benim açımdan zaman atlaması sonrası tayfa Luffy ve diğerleri olarak ayrılmıştır.

Oda mangayı nasıl çıkarmış da benim hoşuma gitmeyen bir olay olmuş Zoro'yla ilgili söyler misin ? Aksine, Benim gördüğüm şu bölümlerde bile Zoro'nun yerinin ayrı olduğu. Adam Zoro çizmezken bile bunu hissettiriyor. Yani bana her yer Paris :)
Kuş kafesini itmesi, "?" bu işaretten sonra yazdıklarında, senin ah olsaydıların, mangada bunu hissettirecek bir şey yok.

Hayvanlarda bunu kullanacak zeka var mı ? Cevap burada yatıyor bence. İnsan zoanı zeki bir varlığa eviriyor belkide, bu sayde kullanabiliyordur yeteneğini.
Zeka ile bu durumun bir alakası yok, olsaydı cansız varlıklara şeytan meyvesi yediremezlerdi. Şeytan meyvesinin kendisi bir ruh taşıyor ve karakteristik özelliği var. Meyveyi yiyeni etkiliyor yani meyve. Doğada yetişen bir meyveye nüfuz eden şeytan meyvesini herhangi bir hayvan yiyebilir ve onun özelliğini gösterebilir. Zeka yalnızca kullanimda etkili olabilir. Misal bir kaplumbağa magma meyvesi yese inugami guren yapamaz belki ama magma üreterek yoluna devam edecek, akışkan olacaktır. Mangada Choppa dışında bir örneğinin olmamasi saçmalığın daniskasıdır. Evrende var olan bir olguyu inkar etmektir, başka bir açıklaması olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık