Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Huzuru sağlamak için korsanlara karşı sinirli ve hırslıdır belki :hmm: doğa da gücüyle alakalıdır.
Akainu'nun biraz daha üst versiyonu gibi diyorsun yani. Çıkacak meyve de gelmiyor aklıma. Toprak meyvesi diyorlar o tarz bir şey olabilir. Kadın da çıkabilir. Hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza çıkacakmış gibi hissediyorum Fujitora gibi.
@Sogotoh Özelden yazarsın merak ettim :D

Akainu'nun biraz daha üst versiyonu gibi diyorsun yani. Çıkacak meyve de gelmiyor aklıma. Toprak meyvesi diyorlar o tarz bir şey olabilir. Kadın da çıkabilir. Hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza çıkacakmış gibi hissediyorum Fujitora gibi.
Kadın çıkarsa ve güzel olursa seri biter, Sanji yüzünden bizimkiler şılaks diye İmpel Down'a :D

Kadın çıkmasına bence imkan dahi yok. %1 bile ihtimal değil.

Çünkü amirallerin temsil ettiği ve esinlenildiği akım belli , eski japon aktörleri ve hepsi tekdüze adamlar ( boy - kilo , kalıp vb ) yani Ryokugyu kesinlikle erkek.

Ve adaletinin Yozlaşmış adalet olduğunu düşünüyorum. Denizciler çöküş evresine yeni iki amiralin adalet anlayışı ve Akainu'nun katı yönetimi ile geçecekler ( güç olarak değil tersine daha güçlü bir karargah ama iç zıtlaşmalar karargahı kötü yöne sürükleyecek)

Çünkü amirallerin temsil ettiği ve esinlenildiği akım belli , eski japon aktörleri ve hepsi tekdüze adamlar ( boy - kilo , kalıp vb ) yani Ryokugyu kesinlikle erkek.

Ve adaletinin Yozlaşmış adalet olduğunu düşünüyorum. Denizciler çöküş evresine yeni iki amiralin adalet anlayışı ve Akainu'nun katı yönetimi ile geçecekler ( güç olarak değil tersine daha güçlü bir karargah ama iç zıtlaşmalar karargahı kötü yöne sürükleyecek)
Fujitora yozlaşmamış en azından, diğeri de öyle olmayabilir. Tabii yozlaşmaktan kastın Akainu'nun adalet anlayışının dışına çıkmak şeklindeyse başka.

Kadın çıkma ihtimali var. Bu kadar kesin konuşmamak lazım. Seriyi biz yazmıyoruz sonuçta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık