Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Fishman ve Dressorosa gibi iki vasat arc'dan sonra gayet iyi bir arc oldu.

E. Oda belkide yazabilecegi en iyi hikayeleri coktan yazdi. Nami'nin adasi, Alabasta, Ennies Lobby.

Sonu için başka beklentilerim vardı ve bildiğimiz karakterlerden beklemediğimiz hareketler gördük. Buna rağmen iyi bir arctı. 2 yıl aradan sonraki en iyi arctı. Belirsizliği ve bazı karakterlerin tasarımı çok iyiydi bence.
İki yıl aradan sonraki en çok beğendiğim arc, bir geçiş arcı olmasına rağmen Zo'ydu. Atmosferi gerçekten çok iyiydi ve verdiği bilgiler hiç fena değildi. Tüm Kek'in ise ciddiyetten uzak, çocuksu atmosferini bi türlü sevemedim. Bana göre, Linlin'in çocukluğunun anlatıldığı fb, bu arcın tamamından daha iyiydi. Keşke Linlin hep çocuk kalsaymış, efsane bir çocukluğu var..
Neredeyse mükemmel bir arc'tı ve son birkaç bölümü beğenmemiş olsam da dahiyaneydi.
İroni yaptığını düşünüyorum. Anlaşılan hemfirikiriz :)
Son 2-3 bölüm hariç güzel gidiyordu.
Ne zaman Luffy entrersan entresan şeyler yapmaya başladı sıvama başladı benim açımdan.
Sadece Luffy bozza iyi, Sanji'si ayrı dert, Linlin'i başka bir karın ağrısı, arcın işlenişi desen berbat... :/

luffysam

1 saattir arıyorum videoyu bulamadım. Ama sayfanın japonca ve sanırım fransızcasını buldum.

Yellow databook zoro ve luffy eşittir sözünün geçtiği yer. Sol üst köşedeki bölüm. Zoronun suratına tekme yediği resmin üstündeki yazi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık