Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda açıkça Zoro fanı olduğunu söyledi. Önem vermesi normal.

En basiti Thriller Back arcı.Sanji`yi bayiltıp Luffy`nin acısını aldırttı.

Yine aynı şekilde Luffy ve Zoro`yu hedef belirleyen Coby-Helmeppo çifti varken Sanji dışarıda kaldı.

Luffy bütün tayfa üyelerini yenemeyeceği birinden kurtarırken Zoro`yu ise bilerek yakalanmış şekilde çizdi ve arc bossu diyebileceğimiz Morgan`ı yine Zoro yendi.
Yani Law gibi arc prensesi durumuna düşmedi.

Barto ise Zoro için yardımcı kaptan ifadesi kullandı vs. diye gider.
Kafandan element uydurma sende. Odanin en sevdiği karakter Buggy. Bunu her fırsatta da dile getiriyor adam.

Kıskanmalar başlamış gene.

Ayrıca tekrar belirtmek lazım, benim hayali karakterlerle işim olmaz. Bizim sevmediğimiz kesim bellidir. Adama olmadık misyonlar yükleyenler, yok çekirdek yok üstün yok yard.kaptan vesaire diye bir şeyler icat edenler var. Zoro 800 bölüm olmuş kendine ben yard.kaptanım dememiş ama zorla bunu diyenler var. Size ne oluyor ? Adam kendisi bile böyle bir ünvanı layık görmüyorken başkaları icat etmiş. Luffy ben kaptanım der ve herkes kabul eder. Zoro bir defa bile ben yard.kaptanım demiş mi, kendini yok çekirdeğim yok ben üstünüm diye ilan etmiş mi, etse bile bunu Sanji kabul eder mi. Etmez. Anlatmaya çalıştığımız bu, gerçeklerin farkına varılması.

Kıskanmalar başlamış gene.

Ayrıca tekrar belirtmek lazım, benim hayali karakterlerle işim olmaz. Bizim sevmediğimiz kesim bellidir. Adama olmadık misyonlar yükleyenler, yok çekirdek yok üstün yok yard.kaptan vesaire diye bir şeyler icat edenler var. Zoro 800 bölüm olmuş kendine ben yard.kaptanım dememiş ama zorla bunu diyenler var. Size ne oluyor ? Adam kendisi bile böyle bir ünvanı layık görmüyorken başkaları icat etmiş. Luffy ben kaptanım der ve herkes kabul eder. Zoro bir defa bile ben yard.kaptanım demiş mi, kendini yok çekirdeğim yok üstünüm diye bir konumda ilan etmiş mi, etse bile bunu Sanji kabul eder mi. Etmez. Anlatmaya çalıştığımız bu, gerçeklerin farkına varılması.
İlla ben yardımcı kaptanım demesi gerekmez. Seride Luffy'den sonra Zoro gelir. Zaten first mate denilen kavram adı üstünde, Luffy'ye ilk katılan nakaması da Zoro'dur. Seri içinde hep bunun ipuçları verildi. Adam tayfanın sarsılmaz direği. Sanji'nin kabul etmemesi de neymiş? Nasıl etmeyecek anlatsana.

Rayleigh nasıl diyor ben yard.kaptandım diye. Adam kendini tanıtıyor. Zoro'da kendini tanıtsın görelim. Luffy nasıl diyor ki ben kaptanım, ve herkes bunu kabul ediyor. Zoro bir defa bile demiş mi ben yard.kaptanım diye. Dememiş. Ama bunu kendi kendilerine icat edenler var. Ayrıca Sanji tabii ki de Zoro'yu kabul etmeyecek. Adam sürekli Zoro ile kavga etme, onunla yarışma ve onu görmezden gelme çabası içerisinde, bu durumda Zoro'nun nasıl üstünlüğünü gösterebileceğini düşünüyorsun. Sanji bunları Luffy'ye yapar mı, tabii ki yapmaz çünkü Luffy onun üssü ama Zoro değil. Ne Zoro'nun böyle bir iddiası var nede Sanji'nin bunu kabul etme gibi bir düşüncesi var. Bariz açık bir şey bu. Ayrıca E.Oda bile SBS sorusunda Zoro'nun Sanji'den üstün olduğunu söylememiş ve işi geyiğe vurmuş. Bu kadar net bir şey olsaydı herhalde bu konuyu bir açıklığa kavuştururdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık