Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu atamazsa tek atar :gamyon:
Tabi canım :(
Atar güney bana güven sen. :D Dövüş sağlam geçer, dövüşü bitiren shishi sonson olur. :a:
Law, Zoroya 1 beden büyük. İlerde neler olur bilinmez ama şuan Law net alır yav. Fuji karşısındaki duruşları bile belirgin farklıydı. Law 2 vs 1 uğraşabildi onlarla. Pica karşısına çıksa kısa sürede indirmesi çok yüksek ihtimaldi Zoronun aksine.

Law'ı Doffy biraz yamulttu diye böyle yorumlar yapılıyor galiba. :artiz:

Doffy,Law'a ne yaptıysa aynısını Law, Zoro'ya yapar. (Acımasız gerçekler. :( )

Onlarda önde değil demem zaten. Ama adamda çok sağlam meyve var. Meyvesiz kapışsalar alırdı Zoro :D Ope openin karşısında durmak her yiğidin harcı değil :/
Haklısın meyvesi muazzam. Teke götürmelik, misal Dof'a yaptığı o saldırıyı Luffyede yapsa onuda alır. Ama o saldırıyı denk getirebilir mi? Sanmıyorum. Ope opeli gelsin, sonuç değişmez. :a:

Haklısın meyvesi muazzam. Teke götürmelik, misal Dof'a yaptığı o saldırıyı Luffyede yapsa onuda alır. Ama o saldırıyı denk getirebilir mi? Sanmıyorum. Ope opeli gelsin, sonuç değişmez. :a:
Ope opede saldırı mı biter. Mess te teke götürmelik mesela. Adam bir şıklatıyor dağı taşı yığıyor üstüne. 768-769 a baksana herif neler yapıyor. He Lawında hakisi bela bu arada. Adam çıplak elle Dofu karşılayabiliyor hakisiyle. Belki Zoronunkinden iyidir. O konuda kararsızım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık