Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wb ve Ray kadar yaşlanmadıysa bence karakterler hala güçlenebilir.Smoker güçlenmedi mi o da genç değil.Denizde ilerleyeceksin lafı vardı mangaka mesaj veriyor herkes güçleniyor diye.

Tabii benimkisi sadece düşünce.Güçlenmiş olması muhtemel diyorum.Akainu güçlenmedi yerinde saydıysa mf savaşında gördüğümüz kadar güçlüdür.Onun da abartılmaması gerektiğini çok yazdım.

Yalnız Sengoku Garp ile arkadaş Wb ile muhattap olurken akainunun yerinde saymaması lazım.O makamın hakkını vermeli.Filo amirali amiralden ciddi derecede güçlü olmalı.Mf Akainu öyle değildi işte.Bakalım Sengoku gibi olacak mı bunu zaman gösterecek.
Smoker bile ne kadar gelişti gördük yoksa görmedik mi ? ki Smoker'in yaşı nere Akainu'nun yaşı nere ?

Adam gücünü MF'ye kadar almadıysa ondan sonra hiç alamamıştır, herkes için gelişecek hikayesine girmeye gerek yok bence :bilmem:

Sengoku, Garp meselesini fazla kafana takıyorsun Smoker'de, Coby'de Luffy ile muhattap :gamyon:

Ray'i diğer sağ kollarla karıştırmayın ağalar. Rayleigh gençliğinde yonkou seviyesindeydi desem kaçınız itiraz edebilirsiniz?

@Akainu Sakazuki
Denizcilerin itibarını falan bırakmamışlar zaten hacı. Adamlar denizcilerin de olduğu denizlerin kralı olmuşlar.
Ray gençliğinde Garp'ı alabilirdi diyemeyiz ama bahsettiğimiz kişi de Garp zaten. Mangaka tarafından amirallerin üstündeki bir seviyeye konulmuş bir isim.

Kardeşim Ray Genç Shanks olsa bile hafif zorlukta alamaz amiralleri.
Alır alır.Bir imparator ciddileştiğinde 2 yada 3 atıyor Wb gibi işte.Ben buna hafif zorluk diyorum başkası orta diyebilir kişiden kişiye değişebilir tabii.

Smoker bile ne kadar gelişti gördük yoksa görmedik mi ? ki Smoker'in yaşı nere Akainu'nun yaşı nere ?

Adam gücünü MF'ye kadar almadıysa ondan sonra hiç alamamıştır, herkes için gelişecek hikayesine girmeye gerek yok bence :bilmem:

Sengoku, Garp meselesini fazla kafana takıyorsun Smoker'de, Coby'de Luffy ile muhattap :gamyon:

Smoker epey gelişmiş 2 yıl öncesiyle kıyasladığında.Hancock bir tekme atınca adam çaresiz kalıyordu ama savaş şimdi olsa Law gibi ensesine çökerdi Hancock'un Law gibi.Bu bence büyük gelişme.

Öyle bir yazmışsın ki sanki Akainu uykusunu almadıysa gibi okudum. :D

Şimdi Sengoku Wb ile direk muhattap oluyor eski günleri anarcasına.Wb zaten eskileri anarken adını anıyordu bir amiral etse anmazdı.Senin beyazsakalı ne kadar büyük gördüğünü bildiğimden söylüyorum.Denizciler beyazsakalın karşısına çıktığında onu asıl tutacak olan Sengoku amirallerden bariz güçlü olmaz mı ? Öyle akainu gibi yalandan tutmaktan bahsetmiyorum ciddi beyazsakalı bir süre durduracak adamdan bahsediyorum.Şimdi bu adam filo amiraliydi.Akainu da oraya oturduysa bir gün elbet onun kadar güçlü olması lazım.

Mangaka tarafından diğer amirallerin üzerine konulmuş bir isim
Aynı mangaka Akainu'yu da diğer amirallerin önüne koydu bir başka amirali alarak( her ne kadar aynı güçte olduklarını düşünsem de bi tık Saka önde ki vsyi kazanmış). O yüzden yani hacı. Saka'yı ayıran en önemli özellik Luffy gibi pes etmiyor. Bu özellik en tehlikeli özellik bana göre.

Aynı mangaka Akainu'yu da diğer amirallerin önüne koydu bir başka amirali alarak( her ne kadar aynı güçte olduklarını düşünsem de bi tık Saka önde ki vsyi kazanmış). O yüzden yani hacı. Saka'yı ayıran en önemli özellik Luffy gibi pes etmiyor. Bu özellik en tehlikeli özellik bana göre.
Akainu için yazmadım la. :D Amiral muhabbeti dönmüş ya o yüzden şeettim. Mangaka Garp kadar net olmasa da Akainu'yu da diğer amirallerin önüne koymuş gibi duruyor. Lakin Garp başka itiraz istemem. :artiz:

Edit: Gerçi mangaka Jinbei'nin ağzından Akainu ve Kuzan için denk olduklarını da söyletmiş. Üstüne denk olsalar da dövüşün elbette bir kazananı olacaktı da dedirtmiş. (Animede böyleydi en azından, mangada da aynı konuşmalar var mı bilmiyorum) Dövüşün 10 gün sürmesi de var. Bundan dolayı Garp kadar net olmasa da dedim. Filo amirali olması kesin olarak diğerlerinden üstün yapmaz bence onu. Mesela Sengoku da filo amiraliydi ama kim diyebilir ki diğer amirallerden üst seviyede diye. Ben diyemem mesela.

Alır alır.Bir imparator ciddileştiğinde 2 yada 3 atıyor Wb gibi işte.Ben buna hafif zorluk diyorum başkası orta diyebilir kişiden kişiye değişebilir tabii.

Smoker epey gelişmiş 2 yıl öncesiyle kıyasladığında.Hancock bir tekme atınca adam çaresiz kalıyordu ama savaş şimdi olsa Law gibi ensesine çökerdi Hancock'un Law gibi.Bu bence büyük gelişme.

Öyle bir yazmışsın ki sanki Akainu uykusunu almadıysa gibi okudum. :D

Şimdi Sengoku Wb ile direk muhattap oluyor eski günleri anarcasına.Wb zaten eskileri anarken adını anıyordu bir amiral etse anmazdı.Senin beyazsakalı ne kadar büyük gördüğünü bildiğimden söylüyorum.Denizciler beyazsakalın karşısına çıktığında onu asıl tutacak olan Sengoku amirallerden bariz güçlü olmaz mı ? Öyle akainu gibi yalandan tutmaktan bahsetmiyorum ciddi beyazsakalı bir süre durduracak adamdan bahsediyorum.Şimdi bu adam filo amiraliydi.Akainu da oraya oturduysa bir gün elbet onun kadar güçlü olması lazım.
Öncelikle adamların birbirleri ile olan muhattaplıkları bire bir denk göstermez onları demek istedim :) Sonuçta bahsettiğimiz ikili varken WB en güçlü olarak anılıyorsa farkını koymuş demektir.

Smoker elbet gelişti ama iki yıl önce Luffy'i fiziksel olarak bile çok rahat devirebilirken iki yıl aradan sonra neredeyse rakibi olamayacak kadar geri kalmış gibi görünüyor :bilmem:
Diğer taraftan Akainu zaten gelişen bi karekter olarak Amiralliğe kadar gelmiş yaşı olmuş 50 daha nereye ilerliyor haa Sengoku kadar güçlüdür ama bu güç onun iki yıl içinde alacağı bi güç olmaz zaten iki yıl önce de o kadar güçlüdür denilir anlarım aksi halde çok saçma bi mantık işine giriyoruz.

Op yaşın güçten düşüldüğü bir seri daha Garp'ı ilk gördüğümüz anda top atarken gücüm azalmış diyordu mesela, yani 50'ne kadar geldiysen artık ileri değil geri gidersin diyorum kısaca :a:

Her ne kadar nefret etsem de genç hali öyle, fakat nasıl ki Luffy Roger'ı aşacaksa onun rakibi olan denizci de Garp'ı aşacaktır. Yani şimdi olmasa bile seri sonunda Saka genç Garp'tan bile daha güçlü hale gelir.
Kalem Oda'nın elinde hacı, isterse yapar elbette. Bir de o mesajımı editledim. Ona da baksana bir. Sen ne düşünüyorsun merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık