Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai

Gorunen uzerinden yorum yapacaksak ace ve luffy den baskasinda olmaz h.haki Bir tek onlarda gorduk cunku.

Her h.hakili cok guclu olmaz ama cok guclu olanlar h.hakilidir diye bir laf atayim ortaya.
Hele Garp da kesin vardir.Dragon da Luffy de babadan almistir yetenegi.

Siciler savasir savasmaz olayina gelirsek 4 yonkou hayatta birlesmez aralarinda kavga cikar denizciler banko kazanir diyeyim bende o zaman :)

Garp'ta vardır kral haki.
Yani mantıken Dragon ve Luffy de varken, luffy kral haki patlatırken Dobermanin o Dragonun kanını taşıyor şaşırmayın demesi felan. Monkey ailesindeki üç kuşakta da bence kral haki var.

Dediğim gibi, farklı düşünüyoruz hacı. Hele Sengoku ve amirallerde kral haki olduğu konusunda. En ufak bir emaresi yok, vardır diyorsun :( Garp'ta da emaresi yok ama onun durumu diğerlerine göre daha özel. D. ayağına çıkabilir. Normal karşılarım. Ama diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyiz. Her güçlü adamda kral haki olacak diye bir şey yok. Weewıl en az amiral kadar güçlü. Var mıdır kral haki ? Fujitora'da var mıdır ? Tüm yonkou sağ kollarında var mıdır ? Lucci'de ? Mangaka kral haki vermemiş, evrenin en sağlam meyvelerini vermiş amirallere. Bununla da amiral olmuş adamlar. Kral haki de vardır mantığı nereye dayanıyor yani ? :) Farazi bir örnek.. Mom'da kral haki yok diyelim. Ama baba gibi meyve var kadında ve yonkou olmuş. Ne diyeceğiz ? Anlatabildim umarım.

Öte yandan Garp şu an yonkou gücünde falan değildir. Herhangi bir amirali bile yenenez şu anda bence.

Shiciler konusunda sen kağıt üstünde olanı söylüyorsun, ben gerçekte olacak olanı söylüyorum. Shicilerin savaşmayacaklarını söyleyerek.. Hangisini baz almak daha doğru sence ? O yüzden 4 yonkou deşer diyorum. Gerekirse yine ayrıntılı analizini yaparız karşılıklı olarak ama bu biraz da güç tablolarımızın farklı oluşuyla alakalı. Mom düşünce daha bir oturur bazı şeyler :good:
4 Yonkou abartı olmamışmı 2 Yonkou yeter Marineford'a 70 yaşının üzerine gelmiş gögsünde kocaman kılıç yarası bulunan serumlarla yaşayan adamla baş edemediler zar zor öldürdüler imkansız tartamaz 4 yonkou başladığı gibi biter savaş.

Son sayfaya bakmaktan aciz misiniz ? Her bölüm olmadığı hafta aynı soru geliyor. Açıp son sayfaya bakmak yerine buraya yazmak kolay geliyor tabi.

Dediğim gibi, farklı düşünüyoruz hacı. Hele Sengoku ve amirallerde kral haki olduğu konusunda. En ufak bir emaresi yok, vardır diyorsun :( Garp'ta da emaresi yok ama onun durumu diğerlerine göre daha özel. D. ayağına çıkabilir. Normal karşılarım. Ama diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyiz. Her güçlü adamda kral haki olacak diye bir şey yok. Weewıl en az amiral kadar güçlü. Var mıdır kral haki ? Fujitora'da var mıdır ? Tüm yonkou sağ kollarında var mıdır ? Lucci'de ? Mangaka kral haki vermemiş, evrenin en sağlam meyvelerini vermiş amirallere. Bununla da amiral olmuş adamlar. Kral haki de vardır mantığı nereye dayanıyor yani ? :) Farazi bir örnek.. Mom'da kral haki yok diyelim. Ama baba gibi meyve var kadında ve yonkou olmuş. Ne diyeceğiz ? Anlatabildim umarım.

Öte yandan Garp şu an yonkou gücünde falan değildir. Herhangi bir amirali bile yenenez şu anda bence.

Shiciler konusunda sen kağıt üstünde olanı söylüyorsun, ben gerçekte olacak olanı söylüyorum. Shicilerin savaşmayacaklarını söyleyerek.. Hangisini baz almak daha doğru sence ? O yüzden 4 yonkou deşer diyorum. Gerekirse yine ayrıntılı analizini yaparız karşılıklı olarak ama bu biraz da güç tablolarımızın farklı oluşuyla alakalı. Mom düşünce daha bir oturur bazı şeyler :good:
Roger ile başa baş savaşabilen tek bir denizci var.Sende gidip Garp amiral bile alamıyor diyosun. Tebrikler.
Rogerın bir tık altı WB ölü halde 3 amirali tokatladı adayı yerle bir etti o kadar adama kafa tuttu o kadar yara aldı ayakta öldü.Yani yaşlandı Garp güçten düşmüş diyebilirsin ama yaşlı hali bile 3 amirali alır.WB savaşta sadece 2 kişiyi görünce dişlerini sıktı.Garp ve Sengoku.Bu ikisinde 3 haki yok diyosan çook yanlış takip etmişssn sen seriyi :D

Cp0Lucci

Pekoms'un ödülü 330 milyon. Luffy'nin Lucci'yi yendikten sonra 300m olmuştu. + Pekoms haki kullanıcısı. Nasıl Lucci oluyor?
Pekoms koramiral seviyesinden fazlası değil bana göre, çok güçlü bir imaj bırakmadı seride. Lucci nin 2 yıl önceki halini yener Pekoms muhtemelen ama 2 yıl sonraki Lucci ye rakip olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık