Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu soruyu bende yanıtlayabilir miyim ? :/
Tabi ki. :S

Ben örneği eskiler gibi bir dövüş olacak diyerek verdim.Eski rakiplerine zorlanır diye değil.Ama hiç belli olmaz Sezar'a yenilen adam Monet'e aval aval bakan adam yenilebilir yine.Mesela croco ile çölde karşılaşsa yine kuma gömülüp kalır bu kafayla.Kurtaracak Robin yoksa işi yaş.

Madem Luffy Doflamingo gibi rakipleri sinirlendiği zaman yeniyor,o zaman öncesinde ve dövüşün hemen sonrasında yenebilecek seviyede değil demektir.O an yendi bitti.Tamam Dof'u aştı ama sonrası ? Bazı arkadaşlar sonrasında sürekli aşmış vaziyette devam edeceğini sanıyor üzerinde durmak istediğim nokta burası.
Sürekli aşmış vaziyette zaten. 6 ayda nerelere geldi görmedin heralde. :S
Ayrıca Yeni Dünya'ya çıkalı en fazla bir hafta olmuştur. :/

Luffynin gücünü bırakında.
Luffy adam mıdır? Onu söyleyin bana.
Luffy'i tanırım, pırıl pırıl bir çocuktur.

Bu arada Buggy'nin geçmişinin anlatıldığı bölümleri okuyordum. Buggy meyve yediği zaman Roger'ın tayfadakiler "şeytan meyvesi sahte miymiş, zaten onu sadece efsanelerden biliyorduk" diyorlar. Buradan Roger'ın meyve yemediği belli oldu. Lastik meyvesi Yediği hakkında teoriler vardı.
Ayrıca daha 15. bölümde Rayleigh gözüküyor. Shanks ve Buggy kavga ederken ikisine de vurup, azarlıyor.

Luffy et uğruna ada katledecek mizaçta biri böyle birine nasıl adam diyebiliyorsunuz anlamadım :mad:

Doflamingo'yu bir gömlek aşmış vaziyette dolanmayacağından bahsetmiştim en azından diğer arcın başlangıç ve gelişme aşamalarında.
Ta Bugiden beri böyle gelmiş seri. Luffy rakibini tanımaz, salakça durumlara düşer. Tanıyınca da rakibini, onu geçecek şekilde geliştirir kendini veya strateji belirler. Bu böyle hep. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık