Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
978

-Bu bölümde, bizim ekibin paneli yok. Bölüm tamamen Canavar Korsanları ve Shogun organizasyonu hakkında.
- Bölüm geçen haftanın bittiği yerden devam ediyor. Tüm Uçan Altılı üyeleri ödülleriyle gösterilecek. Drake ve Page One dışında aralarında tanıdığımız benzer yüzler var. Drake onların lideri değil. Onların ödülleri 400-900 milyon arasında.
- Harika bir salon var, tüm seçkin Canavar Korsanları Üyeleri orada. Uçan Altılı da oraya gelir ve Afetler ve Kaido ile konuşur.
- Bölümde tonlarca diyalog var, görünüşe göre Kaido'nun istediği savaş hakkında önemli şeyler konuşuyorlar.
- Bazı sıradan askerler, Kaido'nun oğlunu bulur. Ancak O, Big Mom ile görüşmeyi reddeder. Punk Hazard bölümlerinde yeraltı dünyasının simsarı olarak görünen kişiyle aynı kişi gibi görünüyor.
- Son olarak, düşman, ekibimizin Onigashima'ya saldırdığını öğrenir. Kaido, Uçan Altılı'ya ''Sayılar''la birlikte düşmanı yok etmelerini emreder. Uçan Altılı lideri, savaşa hazır olduklarını söylüyor.
- Gelecek hafta bölüm yok ve muhtemelen spoiler de.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim anlamadığım nokta Queen'in vurdumduymazlığı. 2 önemli kişi hapishanede savaşıp hepsini indiriyor. Adam sonunda "Muhahah sende iş var ihtiyar" diyor... Bakalım nasıl bir seviye Queen.

Belki de kurtarma işine Usopp ve Franky de dahil olacak. Mekana gittiklerinde kaçırmalarına engel olacak rakiplerle Law, Sanji vs atarken Usopp-Franky Bepoları kaçıracak.

Bana gelen spoilerı ilk yoruma koydum, diğer mesajları sildim. Bundan sonra haftalık temizlik yapacağım. Böylece konu da düzenli olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık