Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Odanın tarzını biliyorsam illa şaşırtmak ister okuyucuyu. Bakın Apooya ne kadar şaşırdık. O yüzden bu olayın bahsi geçtiyse 2 çıkışı vardır. Ya Queen beklenilenden güçlüdür alır Luffyyi. Yada Luffy fena döver

Eğer Kaido bizimkiler tarafından indirilecekse (ki ben bunun olacağını düşünmüyorum) Luffy Queen'e hayatının dayağını atacak.

Oda herhalde Luffy'yi yaralı halde Kaido karşısına çıkartmaz.

G4süz Luffy'nin Law'la eşit olduğu nerde geçti ? Dressrosa'da bile g4süz Luffy'nin Dof'a karşı performansı Law'ın Dof'a olan performansından daha iyiydi.

G4süz Luffy'nin Law'la eşit olduğu nerde geçti ? Dressrosa'da bile g4süz Luffy'nin Dof'a karşı performansı Law'ın Dof'a olan performansından daha iyiydi.
Benim yorumum. eşit olmasa bile çok farklı seviyede değil. Law savaşı aralıklarla gösterildi. Yani meyve gücü bitmediği sürece gayet iyi performans sergiliyordu. Luffy g4'süz daha uzun süreli tutar ama. Law daha ciddi hasar verebilecek meyvesi ters ve tehlikeli bir adam

Law'ın meyvesi çok iyi aslında seri sonunda bir şekilde Yonkou olursa tam potansiyelini görürüz. Bu arada spoilerlar ne zaman çıkacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık