Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

927272. Kere yazıyorum ama yine de yazıcam. 981. Bölüm de neko'lar selale'yi tırmanırken, marco şelalenin yukarısından, wano tarafından geliyordu. Zaten bu adam yardım çağırmaya gitti. Yanı illaki birileri gelecek.
Wano'dan geldi de , o zaman ilk defa Wano'ya gitmişti. Yani Neko ile aynı anda geldi. Bu adam nasıl yardım çağırmış olsun ki.Yardım elbette gelecek ama gölgeden bu kadar şüphelenmemeliydi.

Wano'dan geldi de , o zaman ilk defa Wano'ya gitmişti. Yani Neko ile aynı anda geldi. Bu adam nasıl yardım çağırmış olsun ki.Yardım elbette gelecek ama gölgeden bu kadar şüphelenmemeliydi.

Bak burada marco şelalenin yukarısından, king'in geldiği taraftan geliyor. Yanı bu adam wano'nun ilerisinde bir yerlere gitmiş.

Gölgede görünen BB tayfası bence... Gelmesi için çok sebep var.Ama iş işten geçtinse sonra kendini gösterir.Oda tekrarı sever.Aynı WB gibi yaralı Kaidoyu öldürüp meyvesini alacaktır.
BB'nin gelmesi gölge ile açıklanırsa Shiryu'nun gücüyle gemiler gizlenerek olabilir. Ama bence Luffy ve tayfa bu arctan inanılmaz güçlü çıkacak. BB'nin tayfa da büyük bir başarıya imza atacak bence. O yüzden bu arca geleceklerini sanmıyorum.

Üye silindi 5781

Bak burada marco şelalenin yukarısından, king'in geldiği taraftan geliyor. Yanı bu adam wano'nun ilerisinde bir yerlere gitmiş.
Marco aynı anda Neko ile buraya geldiğinden bahsediyor.Nota bakarsan "Biraz gecikeceğim." diyor.Bu Weevil içindi. Köy için korumalık yapıyordu Marco. Weevil olayı aradan çekilince Wano'ya gelebildi Marco'nun gelmesi Neko ile aynı sürede oldu.
Beyazsakallar gelebilir mi tabii ki gelir. Bu aralıkta çağırmış olabilir mi bilemem. Neko önden gitmesine rağmen çok sonradan vardı Wano'ya.
Weevil olayı olmasa " Tamam bu Biraz gecikeceğim sözünü yardım toplamak için söylemiştir." derim ama hem geriden gelmesi hem de aynı anda Neko ile Wano'ya varması kafamı karıştırdı. Ben zaten çok gönül verdiğim bir tahmini yaptım , Shanks olsa ne güzel olur. Sonra öldürür Karasakal onu ama Luffy ile bi görüşsünler kafasındayım :D .Gölgeler davetsiz destekliyici misafir olsa daha güzel olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir Gölgenin Günlüğü:
Sevgili Günlük kaç gündür uçsuz bucaksız okyanusun koynunda, bazen sakin bazen öfkeli dalgaların kollarında, aç, susuz harap bir halde, bir sağa bir sola sallanmaktayım. Nihayet geçeñ gün tepemde bir gölge gördüm sanki...umarım beni farketmiştir ve işini gücünü bırakıp beni aramaya gelir.

Günlerdir ilk defa içim mutluluktan kıpır kıpır, heycandan yerimde duramıyorum dalgalara su sıçratıyorum. Bilemesin günlük bilemessin içimdeki coşkuyu sevinci nasıl anlatsam. Sevincimi bir dala yazıp sahile mi göndersem bilemedim.En iyisi bu galiba.

Not: Help me!!!
Ben bir Ağaç kütüğüyüm Wano arkında
Buluşalım seninle Gülhane Parkında

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık