Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Anime Konusu

Merhaba arkadaşlar big mama sezonu bittikten sonra bir süredir one piece izlemeye ara vermiştim( Biraz bölüm birikmesi için). 1080p indirerek izliyorum bölümleri ancak 917-918. bölümlerden sonra ne olduysa hiçbir yerde türkçe altyazısını bulamıyorum. İnternetin altını üstüne getirdim, bu konuda ne bir açıklama ne bir sebep hiçbirşey bulamadım. Bu forumda da göremedim. Tamam horrible sub bırakmış ama erai-raws vs. başka yapanlar var bölümleri... Bölümleri indirmeye devam ediyorum ama türkçe altyazı hiçbiryerde bulamıyorum.

Bilgisi olan varsa lütfen beni biri aydınlatsın.
917-918. bölümden sonra neden türkçe altyazı yok?
Varsa nerde?

Şimdiden teşekkür ederim vereceğiniz bilgiler için^^
idmle internetten indirebilirsin başka şuan için aklıma bir yöntem gelmiyor

Son bölüm çok kılıçlı bir bölümdü. Cezaevinde herkes kılıçları ile şov yaptı. Diğer tarafta Zoro'num sahneleri güzeldi, tam samuray sekansı olmuş o sahneler.
Yalnız Solarite'ye altı kılıç vermişler bu bölüm. Zoro üç kılıçlı ama biri ağzında oysa Solarite'nin altı kolu var hepsinde birer kılıç var. Yani aslında bir kılıç daha taşıyabilr ve yedi kılıç kullanabilir.
Eğer Babanuki ile fili Onagişama'da savaşacaksa Solarite de savaşacak demektir. Zoro ile kapışması gerek, o kadar kılıcı boşuna taşımıyordur.

Seride favori kadın karakterim Nami. Tayfa için en önemli üyelerden biri kesinlikle. Daha çok görelim hiç öne çıkarmıyor Oda :(

Çocuğuyla oturup OP izleyen baba görmemiştim ha belki 10 yıl sonra burdaki arkadaşlar çocuklarıyla izler :hhh:
Dressrosa arcından başlamış biri olarak katlanılamadığını söyleyebilirim birde beklemeden izlemek gerek tabi
Galiba en uygun konu burası bunu tartışmak için snfjkdg
Çok sıkıldığımız için izlettim ya ben de beklemiyordum bu kadar izleyeceğini :dd Dressrosa'da bırakmıştım animeyi her hafta bekliyorsun sonuç olarak üç saniyelik konu ya işleniyor ya işlenmiyor, animasyon desen zaten ortada...

Galiba en uygun konu burası bunu tartışmak için snfjkdg
Çok sıkıldığımız için izlettim ya ben de beklemiyordum bu kadar izleyeceğini :dd Dressrosa'da bırakmıştım animeyi her hafta bekliyorsun sonuç olarak üç saniyelik konu ya işleniyor ya işlenmiyor, animasyon desen zaten ortada...
İki söylediğinde doğru :hhh: ama seninle aynı fikirde olduğumuz için tartışma olmaz

Geçen gün bulduğum Solarite'nin yedi kılıç kullanarak Zoro'nun karşısına çıkması teorim üzerine tekrar düşünürken bir şey fark ettim. Solarite'nin kuyruğu da var. Yani aslında sekiz kılıç kullanbilir. 6 kol+ağzı+kuyruğu = 8 eder. Bu Solarite'nin sekiz kılıç stili sahibi olmasını sağlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık