Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gelmiş Geçmiş En Güçlü Savaş Lordu

En Güçlü Shichibukai?

• Kullanılan toplam oy
    314
Dostum yazdığını anladım da, sanki sen benim yazdığımı anlamadın. Veyahut ben düzgün yazamadım.

İşte bu gençlik dönemi hangi yaş aralığını kapsıyor da Prime hali için gençlik dönemi diye yazabiliyorsun.. Sence 50 yaşındaki birisi genç midir? Kizaru 50 yaş için gençlik dönemi mi diyecek? Yaşlılık hali için mesela neden Mf'deki Wb'yi kıstas olarak alıyorsun. O zaman 72 yaşındaydı. MF'deki halinden 10 sene öncesine gitsek yaşlı diyemez miyiz? :D Veyahut 15-20 sene öncesinde de genç miydi? :D
Mf'den 10 sene once gidersekte yasli diyebiliriz. Orda X rakamini verip 20'den kucuk oluncaya dek belirttim zaten belirttim.0-20 cocukluk(cocukluk icin istisnalar mevcut ,yeni olgunlasma) dersek 20-50 arasi (genclik) 50-?(72) yaslilik diyorum ama tam olarak oznel bir yorumla.

Mihawk: Oda bu ünvanın hakkını verecektir. Shanks'la dövüşmüş ve ayrı ayrı zirvelere çıkmış iki adamdan bahsediyoruz. Burada kimse Mihawk Shanks'la dövüştüğünde yonkou değilmiş lakırdısı yapmasın. Shanks yonkou olmasa da güçlüydü o dönem. Yoksa Wb gibi egosu olan zirvede oturan bir adam dandik dövüşlerden bahsetmezdi. Queen ve Smothie dövüşse Wb bundan bahseder miydi ? Komik olmasın bazıları.

Sadece bu da değil. Lakin uzatmaya gerek yok.
Eğer sürekli dülle yapıyor olsalardı bahsederdi.

Teach en güçsüz deseler inanırımda en güçlü diyenleri anlamak zor,bu herif gelen geçenden dayak yiyip durdu seri boyunca magellan tek attı yardım almasa yoktu şimdi,ace rezil etti delik deşik etti defalarca her saldırısını yedi durdu ,luffy en dandik haliyle bile jetto bazukayla inletti herifi aynı luffy mihawk'a vurmayı bırak dokunabildimi,onu geçtim mihawk'a kim bi çizik atabilmiş dokunabilmiş adam tüm dünyada kayıkla tek gezen bi herif yıllardırda ne yakalanmış kaido gibi nede bi kılıç ustadı tarafından yara almış ki shanks gibi önemli isimlerle unvanını almaya çalışan onlarca insanla kapışmış olmasına rağmen,yok shanks yonkoymuş değilmiş çarpışırken ne önemi var bu adam bi fiske dokunabilen var mı onu söyleyecen.
Dede'ye en güçlü dediler aha savaş alanında en dandik askerinden en dandik korsanına kadar herkesten kılıç,sopa allah ne verdiyse yedi herif delik deşik oldu,mihawk dediğin adam ise hala en yüksek kılç üstadı gelen giden çizik atamadan nakavt oluyo.
Ayrıca zorro ne kadar güçlü şu an bi kere o bile luffy 1.5 ise hadi en kötü 1 olsun e zorro mihawk'tan kaç kat geride bi eleman sırf bu bile adamın ne denli güçlü olduğunun kanıtı,ayrıca zorronun hedefi ne yani diyelim mihawk dandik amiralden güçsüz filan e korsankralın sağkolu olacak zorronun hedefi gücü bu kadar düşük mü olacak.

Teach en güçsüz deseler inanırımda en güçlü diyenleri anlamak zor,bu herif gelen geçenden dayak yiyip durdu seri boyunca magellan tek attı yardım almasa yoktu şimdi,ace rezil etti delik deşik etti defalarca her saldırısını yedi durdu ,luffy en dandik haliyle bile jetto bazukayla inletti herifi aynı luffy mihawk'a vurmayı bırak dokunabildimi,onu geçtim mihawk'a kim bi çizik atabilmiş dokunabilmiş adam tüm dünyada kayıkla tek gezen bi herif yıllardırda ne yakalanmış kaido gibi nede bi kılıç ustadı tarafından yara almış ki shanks gibi önemli isimlerle unvanını almaya çalışan onlarca insanla kapışmış olmasına rağmen,yok shanks yonkoymuş değilmiş çarpışırken ne önemi var bu adam bi fiske dokunabilen var mı onu söyleyecen.
Dede'ye en güçlü dediler aha savaş alanında en dandik askerinden en dandik korsanına kadar herkesten kılıç,sopa allah ne verdiyse yedi herif delik deşik oldu,mihawk dediğin adam ise hala en yüksek kılç üstadı gelen giden çizik atamadan nakavt oluyo.
Ayrıca zorro ne kadar güçlü şu an bi kere o bile luffy 1.5 ise hadi en kötü 1 olsun e zorro mihawk'tan kaç kat geride bi eleman sırf bu bile adamın ne denli güçlü olduğunun kanıtı,ayrıca zorronun hedefi ne yani diyelim mihawk dandik amiralden güçsüz filan e korsankralın sağkolu olacak zorronun hedefi gücü bu kadar düşük mü olacak.
Buggy-SAMA karsısında hıc bıse yapamadı ama. asdasdasdasda

Karasakal'ın yaptıkları=> İD'na girdi çıktı, Ace'i yakaladı, Gura Gura'yı elde etti, Yonkou oldu, Yonku'ymuş değilmiş Shanks'a çizik attı, Tatch'i öldürüp meyveyi çaldı. Luffy'den yumruk yedi.

Mihawk'ın yaptıkları=> Yonkou'ymuş değilmiş Shanks'la düello attı, tek başına gemiyle gezdi, ünvan, Vista'yala duello attı hasar veremedi. Luffy'yi kesemedi.

Karasakal'ın yaptıkları=> İD'na girdi çıktı, Ace'i yakaladı, Gura Gura'yı elde etti, Yonkou oldu, Yonku'ymuş değilmiş Shanks'a çizik attı, Tatch'i öldürüp meyveyi çaldı. Luffy'den yumruk yedi.

Mihawk'ın yaptıkları=> Yonkou'ymuş değilmiş Shanks'la düello attı, tek başına gemiyle gezdi, ünvan, Vista'yala duello attı hasar veremedi. Luffy'yi kesemedi.
Kanka her sey dogruda Luffy ı bılerek kesmedı bence ya. Hatta ıyıkı ellerını cektın yoksa gerı donusu olmayan bısey yapcaktım gıbı bısey soylemıstı. En azınjdan benım aklımda oyle kalmıs.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık