Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gecko Moria vs. Rob Lucci

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    38
Gecko Moria :

- Paramecia tipi Kage Kage No Mi meyvesini yiyerek Gölge adam olmuştur.

- 320 milyon beri ödülü vardır.

- Gençlik zamanında Kaido ile savaşmıştır.

Rob Lucci :

- Eskiden CP9'un en güçlü üyesiydi şuan CP0'ın lideridir.

- Zoan Tipi Leopar meyvesini yiyerek Leopar adam olmuştur.

- Rokushiki tekniklerini ustaca kullanabilir ayrıca dayanıklı bi adamdır.

Luccinin iki yıl önceki halini baz alın.

Moria 1000 gölge emerek shadow asgard moduna geçebilir.

Savaş Banaro Adasında geçicektir. (
Ace ve Teach'in savaştığı yer.)

Lucci'yi bir şekilde geçerek yenmiş olan Luffy, o geçmiş haliyle yenemedi bu adamı. 100 gölge ile deus ex bir power up alıp yenebildi anca. Denklem basit.

Moria.

Lucci'yi bir şekilde geçerek yenmiş olan Luffy, o geçmiş haliyle yenemedi bu adamı. 100 gölge ile deus ex bir power up alıp yenebildi anca. Denklem basit.

Moria.
Bence önce Lucci, Luffy'den, Luffy Lucci'den, sonra da Moria Luffy'den ne kadar darbe almış ona bakmak lazım. Lucci'nin Luffy'e attığı dayağa Moria dayanabilir mi :/

Bence önce Lucci, Luffy'den, Luffy Lucci'den, sonra da Moria Luffy'den ne kadar darbe almış ona bakmak lazım. Lucci'nin Luffy'e attığı dayağa Moria dayanabilir mi :/
O zaman şuna da bakmak lazım; Lucci Moria'ya o kadar vurabilir mi. Adamın bi gölgesi var atsan atılmıyor satsan satılmıyor.

Öte yandan ben çok daha fazlasına bile dayanabileceğini düşünüyorum. Bin gölge alabilen beden neleri almaz.

O zaman şuna da bakmak lazım; Lucci Moria'ya o kadar vurabilir mi. Adamın bi gölgesi var atsan atılmıyor satsan satılmıyor.

Öte yandan ben çok daha fazlasına bile dayanabileceğini düşünüyorum. Bin gölge alabilen beden neleri almaz.
Benim fikrim gelişmiyor yine bu konuda, karar veremiyorum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık