Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Garp'ın Yerinde Kim Olsa Shiryu'nun Saldırısından Koby'yi Hasar almadan kurtarabilirdi?

Garp yerine kim olsa hasar almadan Koby'i kurtarabilirdi?

• Monkey D. Luffy

Kullanılan: 13 27.7%
  • Beyazsakal

Kullanılan: 4 8.5%
  • Big Mom

Kullanılan: 19 40.4%
  • Kaido

Kullanılan: 28 59.6%
  • Rayleigh

Kullanılan: 11 23.4%
  • Katakuri

Kullanılan: 15 31.9%
  • Akainu

Kullanılan: 12 25.5%
  • Kizaru

Kullanılan: 10 21.3%
  • Kuzan

Kullanılan: 8 17.0%
  • Roger

Kullanılan: 15 31.9%
  • Mihawk

Kullanılan: 16 34.0%
  • Sabo

Kullanılan: 4 8.5%
  • Monkey D.Dragon

Kullanılan: 10 21.3%
  • Issho

Kullanılan: 6 12.8%
  • Shanks

Kullanılan: 20 42.6%

• Kullanılan toplam oy
    47
Kaido kesilir ama sinek ısırığı gibi bir etki yapar üstüne Kaido saldırıyı yedikten sonra Shiryu’ya Wano’da çatıdaki CP0 ajanına uyguladığı tarifeyi uygular.
Shiryu dediğin adam o 9 kını üst üste koyar 9 parçaya böler. Burada dünyanın en azılı suçlularının tutulduğu hapishanenin müdüründen bahsediyoruz. Sıradan bir kılıç ustasından değil.

Garp'ın da bu saldırıyı durdurabilmesi lazımdı ama yazar handikap vermeyi tercih etti. Senaryo ne gerektiyorsa ona göre şekillenen bir güç dengesi var seride.
Bende onu diyorum işte saçma sürekli çevirip çevirip aynı döngüde işlemesi. Bana kalırsa bu listede Bu hızda ve bu hakiyle direkt gelen bir Shiryu'nun kılıcının girme ihtimali Big Mom dışında herkes için oranı %90 dır yani. BM ye girmeme ihtimali daha güçlü.

Bende onu diyorum işte saçma sürekli çevirip çevirip aynı döngüde işlemesi. Bana kalırsa bu listede Bu hızda ve bu hakiyle direkt gelen bir Shiryu'nun kılıcının girme ihtimali Big Mom dışında herkes için oranı %90 dır yani. BM ye girmeme ihtimali daha güçlü.
Bm dayanıklılığı abartılıyor. Zoro kılıca dönüşen adamı kesti. Shuiryu da güçlü kılıç ustası. Hakili bir saldırıyla bm'a zarar verebilir.

Garp zaten hızlı biri gördüğümüz kadarıyla bu kılıcı yemeden durdurabilmeliydi normalde. Bu tarz büyük isimleri kısıtlamak adına hep bir handikap veriyor işte Oda. Aynı şeyleri görmek sıkıyor artık.

Bm dayanıklılığı abartılıyor. Zoro kılıca dönüşen adamı kesti. Shuiryu da güçlü kılıç ustası. Hakili bir saldırıyla bm'a zarar verebilir.
BM hakisiz bile hasar almıyor. Bana kalırsa seride dayanıklılığı en yüksek karakter. Yavaş oluşunu o dayanıklılık ile kapatıyor. Çelikten daha sert derisi var BM'nin...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık