Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Garp ve Sengoku, Rayleigh'i Yakalamaya Gitseydi (Fan Çizimi)

Detaylar yine detaylar atlanılıyor reis :D
1-Sanji ve Usopp dövüşünde Luffy adam gibi karşılık vermiyordu.
2-Zoro’ya nedeni ne kadar saçma olursa olsun; Seni öldüreceğim dedi ve Zoro da, Vivi’ye; şimdi o ikisi için endişelenecek vakit değil diyordu ve Luffy’e odaklanıyordu. Gerçekten çok komik dövüşmüş :D
Nami'nin kulak çekerek ayırdığı dövüşe takılıp kalmışsın ve ben de bunu ciddi ciddi açıklamaya çalışıyorum sana.:D Hani bir Zoro-Luffy, bir de Kata-Luffy dövüşlerini aklına getir. Nami ikisini de aynı şekilde sonlandırabilir diyorsan kabul edeceğim.

Nami'nin kulak çekerek ayırdığı dövüşe takılıp kalmışsın ve ben de bunu ciddi ciddi açıklamaya çalışıyorum sana.:D Hani bir Zoro-Luffy, bir de Kata-Luffy dövüşlerini aklına getir. Nami ikisini de aynı şekilde sonlandırabilir diyorsan kabul edeceğim.
Aynı şekilde olmaz çünkü Kata, Nami’nin hareketlerini sineye çekecek bir arkadaşı değil. Bak yine detaylar yok çörekçi’ciğim:D

Aynı şekilde olmaz çünkü Kata, Nami’nin hareketlerini sineye çekecek bir arkadaşı değil. Bak yine detaylar yok çörekçi’ciğim:D
İnanılmaz bir durum:D Hem çok ciddi bir dövüş, ama aynı zamanda Nami'nin her türlü müdahalesine açık o kadar da arkadaş canlısı bir dövüş.:D Öyle bir dövüş olsun ki dışarıdan bakanlar çok ciddi zannettin ama Nami isterse dahil olsun...:) Şimdi bu da dövüş olarak geçiyor, Kata-Luffy olayı da dövüş olarak geçiyor di mi.:hhh:

Garp öyle demiyor ama. :D Hatta Wb ve Ray için iki efsane ile dövüşmeyi göze alamayız demiyor muydu? Haydi Garp'ı geçtim, Sengoku nereye doğduğuna pişman ediyor. :artiz:
Sengoku’nun gelmesi tabi ki de abartı olabilir. Ama Sengoku veya Garp ikisi teke tek Ray’e girerse çok sağlam bir dövüşte olsa patlarlar. Ray; kk’nin sağ kolu, Kara Kral ve geleceğin Sağ kolu’nun hocası. Eğer Garp adam olsaydı Mangaka torununa onu hoca yapardı :D
Yeşilciler estiriyor. Hep Zoro da sağ kol diye bunlar :hhh:

Bu adam Roger'in bizzat rakibi. Roger kendi ağzından söylüyor bunu.

İçinde şu anın iki Yonkousunu birden barındıran Rocks gurubunu Roger istedi diye dağıtmış bu adam. (Elbette iki Yonkou alır demiyorum. O zaman gençtirler Kaido ve Big Mom.)

Prime Garp > Prime Ray > Marineford Garp >>> Sabaody Rayleigh.

Gerçi Roger niye kendi dağıtmamış bilinmez. Belki de hastalığı yüzündendir.

İçinde şu anın iki Yonkousunu birden barındıran Rocks gurubunu Roger istedi diye dağıtmış bu adam. (Elbette iki Yonkou alır demiyorum. O zaman gençtirler Kaido ve Big Mom.

Nerede Garp'ı yener dedim? Okuman yok galiba. :bilmem:

Ayrıca Roger istedi diye mi dağıtmış? :D Ne diyorsun sen?

İnanılmaz bir durum:D Hem çok ciddi bir dövüş, ama aynı zamanda Nami'nin her türlü müdahalesine açık o kadar da arkadaş canlısı bir dövüş.:D Öyle bir dövüş olsun ki dışarıdan bakanlar çok ciddi zannettin ama Nami isterse dahil olsun...:) Şimdi bu da dövüş olarak geçiyor, Kata-Luffy olayı da dövüş olarak geçiyor di mi.:hhh:
Peki Zoro ve Luffy’nin dövüş esanasın da; bir savaşçı mı yoksa bir kılıç ustamı daha iyi görelim demeleri ney? :D

İçinde şu anın iki Yonkousunu birden barındıran Rocks gurubunu Roger istedi diye dağıtmış bu adam. (Elbette iki Yonkou alır demiyorum. O zaman gençtirler Kaido ve Big Mom.)

Prime Garp > Prime Ray > Marineford Garp >>> Sabaody Rayleigh.

Ee Garp da kendi ağzıyla Ray’e efsane diyor. Herkes diyor gerçi. Yani yukarıda yazıkların Garp’ı, Ray’in üstüne koymuyor.

Bir de Roger istedi diye dağıtmış derken orayı anlamadım?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık