Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Garp, Sakazuki'yi Öldürebilir miydi?

Öldürebilir miydi ?

• Kullanılan toplam oy
    332
hazır karasakal da ayağına kadar gelmişken elinin tersiyle de onu aradan çıkardı mı tamamdır.Korsan çağı biter sevgi yumruğu çağı başlar.marineforda da şöyle bir heykel yapılır.

Sengoku'nun niye bu kadar heyecanlaandığı anlaşılıyor. Garp'ı tutmasının da önemi iyice anlaşıyor adam kıyameti önledi. Yoksa Garp hızını alamayıp korsan, denizci demeden herkesi domino taşı gibi indirecekti.

Prime Garp muhtemelen bilinen One Piece tarihinin en güçlü 4 kişisinden biri ve yarı ölü WB vs. Sakazuki'yi ben de izledim ama bana kalırsa, Sengoku'nun Garp'ı durdurduğu sahne, bakın Garp'ın da bir sınırı var ve o sınır aşıldı denmek için çizilmiş bir sahne. Öldüremezdi.

prime garp ile akauni karşılaştırmak olsa garp deler geçer derdim ama akauni o haliyle bile beyazsakal korsanlarına kafa tuttu. rage durumdaki garp pekala dikkatsizce saldıracaktır. akauninin herhangi bir darbesinde geçmiş olsun rahmetli garp derdik. garp prime halinde serinin en güçlü 4 insanı arasında olsada yaşlı garp amirallerden bi tık düşük seviyededir. rage durumda oluncada dikkatsiz saldıracağı için akauninin meyvesi sebeple akauni saf dışı kalsa bile bu savaşta ölen garp olurdu. garpın hikayedeki yeri sebeplede birini öldüreceğini düşünmüyorum bi yerde bi amirali yada denk bi adamı bi süre tutup ölecek diye düşünüyorum

Akainunun kafasının pekmezini(lavını) akıtırdı. O da oradaki herkese yeterdi. Shanks bile durduramazdı o andan sonra dede maymunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık