Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gangsta.

Evet tahminim yanlış değilmiş o zaman. "SSS" biraz zorlama olmış olsada.:D Ki klasiktir zaten güçlü ana karakter olan serilerde ana karakter güç sıralamasında her zaman zirvenin bir altında bulunur. Tabi bunda 5 altında ama olsun. :D Devamında ise biraz kendini kasarak S rank'ıda alır. Tabi birde rank lar arası güç farkı var. B/2 rank'ında olan bir karakterle oyuncak mış gibi oynadı aralarında ki rank fark abartı derecede olmasada.

Bu arada bölüm sonunda B/2 yi öldüren 2 eleman büyük ihtimal S/? rank'ından dır.
Ben online izlediğimden yorumlara gözüm kaydı oradan biliyorum dediklerimi ama bana 2'si de çocukmuş gibi geldi. S rank da olabilirler.
Ayrıca Black Lagoon'a da benziyor konu olarak.

Unknown

Ben online izlediğimden yorumlara gözüm kaydı oradan biliyorum dediklerimi ama bana 2'si de çocukmuş gibi geldi. S rank da olabilirler.
Büyük ihtimal çocuklar.. Alaca karanlık sokak çocuklarını toplayıp künyeli yetiştiren, deney yapan bir organizasyon olabilir belkide. Ki künyeler ölü askerlerin künyeleri hani direk olarak "Siz ölüsünüz" mantığıyla yetişen askerler yetiştiriyorlar dır çocukluktan.

Konu değil direk çizim olarak da benziyorlar mangakalar aynı değil ama animasyon şirketleri aynı.

Bu tarz anime - Mangalarda konu hep benziyor zaten.

Worick kesinlikle Ergas şehrinden miydi? Yoksa sonradan mı gelmiş? Dikkatimden kaçmış olabilir.

Ve bir de sınıf atlama olabiliyor mu acaba? Yani Nico S sınıfından birini yenip onun künyesini alınca mı geçebilir yoksa bu seviyeyi arayan birileri mi var?

Büyük ihtimal çocuklar.. Alaca karanlık sokak çocuklarını toplayıp künyeli yetiştiren, deney yapan bir organizasyon olabilir belkide. Ki künyeler ölü askerlerin künyeleri hani direk olarak "Siz ölüsünüz" mantığıyla yetişen askerler yetiştiriyorlar dır çocukluktan.

Konu değil direk çizim olarak da benziyorlar mangakalar aynı değil ama animasyon şirketleri aynı.
Bakalım artık. Şimdilik iyi bir giriş yaptılar ve sanırım da aksiyonu süt düzeyde tutacaklar gibi görünüyor. Eğer konusu da ilerledikçe güzelleşirse baya iyi olur bence. Psikopat çocuk karakterler zaten olmazsa olmazlardan.

Demek tek benim dikkatimi çekmemiş.

Worick kesinlikle Ergas şehrinden miydi? Yoksa sonradan mı gelmiş? Dikkatimden kaçmış olabilir.
Bu tarz bir bunu bir de Black Lagoon izledim o yüzden bilemiyorum.

Mangasını bilmiyorum ama sanki bana sonradan gelmiş gibi geldi bugünkü bölümden anladığım kadarıyla.

Unknown

Ve bir de sınıf atlama olabiliyor mu acaba? Yani Nico S sınıfından birini yenip onun künyesini alınca mı geçebilir yoksa bu seviyeyi arayan birileri mi var?
Alex'e "Burada doğmadın değil mi?" diye soruyor. "Doğmadığın anlaşılıyor künyelileri duymamışsın ve aksanın değişik" diyor büyük ihtimal kendisi de burada doğdu. Ama tabi künyeli değil.Ayrıca çeviri hatası olduğunu düşündüğüm "Beyaz olmaya alıştım." gibi birşey diyor oradan benim anladığım " Aslında bende buralıydım önceden" gibi birşey. Beyaz ile alakalı birşey yok cümlesinde hani "Bende burada doğdum sonradan taşındım." gibi bir anlam da olabilir tabi. Hani benim aksan konusundan bahsediliyorsa..

Her neyse 2. olarak ise sınıf atlama olduğunu sanmıyorum. Eğitim verilen yerden alıyorlardır büyük ihtimal künyeleri tabi senin dediğin gibi "Rozet toplamak" gibi bir olay da yapan olabilir. Seviyeyi arayandan çok dediğim gibi en başta kazanıyorlardır eğitim sırasında.

Gelecek vadediyor, patlamaz umarım.
Worick oralı değil, sonradan gelmiş diye anladım ben. O konuşmaya çok dikkat etmedim gerçi.

Nico'nun seslendirmeni harika performans göstermiş. Geriye sardım sürekli konuştuğu sahneyi.
Sarışın olan da o şehre sonradan gelmiş bu arada. Çeviri hatası yoksa tabi.
Şuan için tek sıkıntı; aksiyon sahnelerindeki durağanlık, akıcılığın az olması. İlk iki bölümde aksiyon sahneleri aman aman değildi ama ileride problem çıkabilir. Pek kasmamışlar gibi geldi bana. Tabi bir bakıma da daha gerçekçi yapabiliyor ama hareketlerdeki takılmalar çok gözüme batar. Onun kadar değil ama mesela Tokyo Ghoul'un 2. sezonundaki bu olay beni delirtmişti.
Belki de hiç böyle bir sorun yoktur. Uykulu izlemiştim bölümleri, bilemedim. Neyse 3. bölümde anlarız.

1.bölüm 10/10 bu 4/10.Manga dışına da çıkmışlar hemen.İlk bölüm baya güzeldi.Aşırı yavaşlatmışlar bir de.Umarım böyle devam etmez.

Arada sanki anime duruyor, mola veriyorlarmış gibi hissettim 2. bölümde.
Akıcılığa zarar vermezlerse güzel bir şey çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık