Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Gaming Laptop

Hangi markayı alırdınız

• Kullanılan toplam oy
    15
Tekrar pc almaya karar verdiğimde bu konuyu çok düşündüm.Sağa sola götürürüm tatilde yanıma alırım vsvs sonra konu üzerine düşündüm biraz zaten insanlarla yüz yüze baktığımız pek yok pc'yi alıp arkadaşın yanına gitsem bi noktadan sonra aynı oyunda da olsan pc'ye gömülüp kopuyorsun, bunun yerine online oyun oynarak muhabbet edip buluştuğumuzda oyunun kritğini yapmak eğlendiğimiz sinirlendiğimiz anlar üzerine sohbet kurmak bana çok daha verimli geldi.Tatilde yanıma alırım konusu ise ben tatile neden gidiyorum kafa dağıtmak eğlenmek kendimi yenilemek için yanımda pc olsa oyun oynayacağım diye sahilde uzanıp denizin sesini dinlemeyi ay'ı izlemeyi ya da futursuzca yürüyüş yapmayı vsvs gibi yapacağım bir çok aktiviteyi es geçeceğim zaten gündelik hayatımda oyun oynuyorum ekstra daha fazla zamanımı gömmeye gerek yok diyerekten masaüstü pc'ye geçtim.
Aslında işin içinden çıkılamıyacak bir durum yok ben kendi isteklerimden bi liste oluşturdum oyunlardaki hedefim ne şeklinde bu hedefi belirleyip ona göre topladım gayette iyi oldu.Sıkıntı insanları 4k 60fps 8k 120fps işte muazzam cart curt gibi etkenlerle büyüleyip boş işlere yoruyorlar.Emin ol her oyunda 1920x1080 çözünürlükte ultra ayarlar ile aç önüne kimi koysan ağzı sulanır 4k 8k falan bence ortalama bir oyuncu için sadece daha fazla para yontmak için bir strateji.Ha fark yok mu elbetteki var ama emin ol onlar olmadan da fazlasıyla tatmin eder.
Tatil konusuna hiç değinmeyecem dediğin gibi tatilde elime telefonu bile zor alıyorum :D ama masaüstünün performansı ve keyfi bir başka, arkadaşımın; 2k 27 inç bir ekranı kasasında 2070 super 9700k işlemci falan iyi bi bilgisayarı var ve bayada oynadım bilgisayarında güzel gerçekten ama benimkisi biraz alışkanlık. Masaüstü bilgisayarım hiç olmadı benim mesela hep laptop kullandım birazda o yüzden laptop alıcam yine ve arkadaşıma gittiğimde senelerdir keyif alırız güzel bi ortam oluyor aslında :D
Gf72 var bende.Isınma problemi falan olmuyor.Fanlari çok kaliteli yapmışlar.Benimle aynı zamanda Asus rog serisi alan arkadaşım vardı aynı özellikler ile ısınma problemi yaşıyordu.Gerçi makineden makineye değişiyor bu durum.
Aslında alıcağım laptopların hepsi ısınacak büyük olasılık önemli olan kalite ve soğutma sistemi olacak

Tatil konusuna hiç değinmeyecem dediğin gibi tatilde elime telefonu bile zor alıyorum :D ama masaüstünün performansı ve keyfi bir başka, arkadaşımın; 2k 27 inç bir ekranı kasasında 2070 super 9700k işlemci falan iyi bi bilgisayarı var ve bayada oynadım bilgisayarında güzel gerçekten ama benimkisi biraz alışkanlık. Masaüstü bilgisayarım hiç olmadı benim mesela hep laptop kullandım birazda o yüzden laptop alıcam yine ve arkadaşıma gittiğimde senelerdir keyif alırız güzel bi ortam oluyor aslında :D

Aslında alıcağım laptopların hepsi ısınacak büyük olasılık önemli olan kalite ve soğutma sistemi olacak
Laptop ısınır zaten bundan kaçış devasa işlemcileri o küçücük fanlar sogutamaz.Mevzu zarar vermemesi ki MSI bu açıdan iyi gözüküyor.Yoksa benim laptopu sport modda kendi haline bıraksan işlemci 100 dereceyi görüyor.O yüzden Eco modda oyun oynuyorum ben xd

Laptop ısınır zaten bundan kaçış devasa işlemcileri o küçücük fanlar sogutamaz.Mevzu zarar vermemesi ki MSI bu açıdan iyi gözüküyor.Yoksa benim laptopu sport modda kendi haline bıraksan işlemci 100 dereceyi görüyor.O yüzden Eco modda oyun oynuyorum ben xd
Aynen öyle monster o konuda kötü mesela
Duyduğun kadarı ile asus o konuda iyi sanırım :D

Yaklaşık olarak 6 aydır hp pavilion kullanıyorum. Açıkçası bazı oyunlarda her ne kadar ısınsa da fps konusunda hiçbir sıkıntı yaratmadı bana daha. işlemcim i7 9750H, ekran kartım gtx 1660ti. Şu anlık da bunun üstünde bir makinaya ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Arkadaşların masaüstü makinaları WoWda world bosslarda kasabiliyorken bende fps konusunda herhangi bir sıkıntı olmuyor. Günlük kullanım için de çok aşırı ağır değil sağa sola taşırken herhangi bir sorun çekmiyorum. İnternette fan sesi olabileceğini yazmışlardı diye hatırlıyorum ama o konuda da bir sıkıntı çekmedim.

Yaklaşık olarak 6 aydır hp pavilion kullanıyorum. Açıkçası bazı oyunlarda her ne kadar ısınsa da fps konusunda hiçbir sıkıntı yaratmadı bana daha. işlemcim i7 9750H, ekran kartım gtx 1660ti. Şu anlık da bunun üstünde bir makinaya ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Arkadaşların masaüstü makinaları WoWda world bosslarda kasabiliyorken bende fps konusunda herhangi bir sıkıntı olmuyor. Günlük kullanım için de çok aşırı ağır değil sağa sola taşırken herhangi bir sorun çekmiyorum. İnternette fan sesi olabileceğini yazmışlardı diye hatırlıyorum ama o konuda da bir sıkıntı çekmedim.
Omen serisi var. Onlara göre bütçemde var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık