Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Game Ranger (Hamachi'ye bin basar:))

Onu hallederiz. Bi v1.06 indiririz. Tamamdır. ^^

Birkaç kişi daha çıksa bende indireceğim. Malum hız kotası var. Oynamak için 1-2 kişi daha çıkmazsa 10 gün boyunca yavaş interneti çekmek istemiyorum. ^^

Zamanında az yu-gi takılmazdın. Eğer ki oynamayı planlıyorsanız sağlam bir deste yapın. Şu ana kadar gördüğün en sağlam taktik exodia çağırma yöntemi. Tanrı canavarları falan boş iş ama exodia ile tek çekmek gerçekten de pratik ama bana hitap eden bir oyun tarzı değil :D Ben oyunu uzatmayı sevenlerdenim. Bu yüzden karışık ama kurnazca kurulmuş bir deste ile oynamayı severim. Öyle sağlam bir desten olsa bile yine iş şans da bitiyor. Kimi zaman oluyor ki hiç işe yaramayan kartlar bile gelebiliyor :D

Iron Man

Zamanında az yu-gi takılmazdın. Eğer ki oynamayı planlıyorsanız sağlam bir deste yapın. Şu ana kadar gördüğün en sağlam taktik exodia çağırma yöntemi. Tanrı canavarları falan boş iş ama exodia ile tek çekmek gerçekten de pratik ama bana hitap eden bir oyun tarzı değil :D Ben oyunu uzatmayı sevenlerdenim. Bu yüzden karışık ama kurnazca kurulmuş bir deste ile oynamayı severim. Öyle sağlam bir desten olsa bile yine iş şans da bitiyor. Kimi zaman oluyor ki hiç işe yaramayan kartlar bile gelebiliyor :D
Sacit usta bende az önce programı indirip Yugiyi denedimde, oyuna giriyor ama gözükmüyordu. Artık benim nalet internet yüzendenmidir yoksa programda bir hata mı var anlamadım sinirlendim kapattım. :D

Sacit usta bende az önce programı indirip Yugiyi denedimde, oyuna giriyor ama gözükmüyordu. Artık benim nalet internet yüzendenmidir yoksa programda bir hata mı var anlamadım sinirlendim kapattım. :D
Port açmadığın için olabilir. Gr de oyun odasındayken sağ tarafta yazan isimlerden biri italik yazı ile yazılmış ise oyunda sorunlar çıkabiliyor. Onu düzeltmenin yolu da modem ayarlarına girip game ranger için port açman. O zaman ismin normal yazılı halde olur. Ondan sonra da gelsin eğlenceli oyunlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık