Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
7 bölümlük sezon bukadar boş nasıl geçiyor. Ejderhanın etkisini görmek dışında hiçbir şey yoktu bölümde kitapları geçtim dizide bile entrikalar öyle güzel işleniyorduki sırf onlar bile bölümü heyecanlı kılöaya yetiyordu

O mağarada bişeyler bekledim ama olmadı :artiz:
Şu savaş sahnesinin yapım aşamasına bakın efsane.

Son düzenleme:
Bana hala çok saçma gelen şeyler var son bölümde.Tazı'nın durduramadığı darbeleri küçük bir kız cılız bir kılıçla karşıladı.Brienee 2 metre belki daha fazla.Dişi Dağ diyolar buna.Sağlam çeliği bile vurdum mu inletiyo bu.Arya tamam iyi de kaçabilir darbelerden de dizi de bildiğin geri itti Brienenin kılıcı.
İkinci yer ise ulan o ejderha Essos'ta iken mızrak yedi yakın mesafeden.Çok küçük bir hasar aldı.O sahneden sonra en az 1 yıl belki daha fazla zaman geçti.Hayvani derecede büyümüş eskiye nazaran bir ejderha var orda.Sen it tahta ok ile o şekle sok.Saçmalığın daniskası.Martin baba Tyrion aracılığı ile söylüyo ilk 3 kitapta.Bİr ejderi öldürmenin iki yolu var.Ya göze ve arkasındaki beyne temiz bir darbe ya da zehir.Ki sağlam bir ejdarhayı zehirle öldürmek için çok uzun süre sürekli vericeksin.Yani o okun sekip gitmesi gerekiiyodu Dragon'dan.Sahneler efsane ama mantık sıfır.o_O

Bana hala çok saçma gelen şeyler var son bölümde.Tazı'nın durduramadığı darbeleri küçük bir kız cılız bir kılıçla karşıladı.Brienee 2 metre belki daha fazla.Dişi Dağ diyolar buna.Sağlam çeliği bile vurdum mu inletiyo bu.Arya tamam iyi de kaçabilir darbelerden de dizi de bildiğin geri itti Brienenin kılıcı.
İkinci yer ise ulan o ejderha Essos'ta iken mızrak yedi yakın mesafeden.Çok küçük bir hasar aldı.O sahneden sonra en az 1 yıl belki daha fazla zaman geçti.Hayvani derecede büyümüş eskiye nazaran bir ejderha var orda.Sen it tahta ok ile o şekle sok.Saçmalığın daniskası.Martin baba Tyrion aracılığı ile söylüyo ilk 3 kitapta.Bİr ejderi öldürmenin iki yolu var.Ya göze ve arkasındaki beyne temiz bir darbe ya da zehir.Ki sağlam bir ejdarhayı zehirle öldürmek için çok uzun süre sürekli vericeksin.Yani o okun sekip gitmesi gerekiiyodu Dragon'dan.Sahneler efsane ama mantık sıfır.o_O
İnsanın fırlattığı mızrak ile mekanizmanın fırlattığı mızrak arasında çok fazla tepme gücü var. O yüzden o mızrağın saplanması gayet doğal makinenin gerilmesiyle oluşan o sıkışma kuvvetiyle insan savuruşunun oluşturduğu kuvvet arasında dağlar kadar fark var.

Ben de ilk izlediğimde senin gibi düşünmüştüm ancak tekrar izleyince Arya'nın Brienne'den gelen sardırıları direkt karşılamak yerine kılıcıyla hafif dokunuşlar yaparak zarar görmeyeceği şekilde yön verdiğini fark ettim. Özellikle dövüşün sonlarında bunu özellikle yansıtmaya gayret etmişler.

Diğer hususta @Jacques 'un (nasıl telaffuz ediliyor bu?:/) yorumuna katılıyorum. GoT evreninde Qyburn'un Da Vinci'ye denk olabilecek bir zekası var. Ejderhalara zarar verebilecek/öldürebilecek bir silah yapmasını abes karşılamamak gerek.
...
Daenerys'i bir odun parçasına oynatsalar daha iyi bir performans sergiler. Yıllardır kötü olan oyunculuğuna 2 dirhem ekleyemedi bu kadın.

Bana Got 7.sezon 4.bölüm altyazısı lazım la torrentle indirdim bölümü uygun alt yazıyı bulamadım bi türlü :ühü:
https://rarbg.to/torrent/s6c4wjv
Buradan indirdim bölümü Game.of.Thrones.S07E04.iNTERNAL.720p.WEBRip.x264-MOROSE[rarbg] olanını indirdim izleyemiyorum çok zor durumdayım. Baelish 7 saniyede ilk kelamı ediyor. Elinde 7. saniyede başlayan altyazısı olan yok mu :)

Bana Got 7.sezon 4.bölüm altyazısı lazım la torrentle indirdim bölümü uygun alt yazıyı bulamadım bi türlü :ühü:
Buradan indirdim bölümü Game.of.Thrones.S07E04.iNTERNAL.720p.WEBRip.x264-MOROSE[rarbg] olanını indirdim izleyemiyorum çok zor durumdayım. Baelish 7 saniyede ilk kelamı ediyor. Elinde 7. saniyede başlayan altyazısı olan yok mu :)
Çok aradınmı o versiyonu :( Hepsi olur burda ama senin bulduğun versiyon yok https://www.planetdp.org/title/game-of-thrones-dp16274
Piratebay torrent sitesini kullanmalısın.

O adam tyriona karşı nasıl savaşıcak çok merak içindeyim.
Dövüşmezler o kadar ilerleyemezler esir alınacaklar muhtemelen.

Kmplayer ile altyazıyı ileri geri al.Olmuyorsa uğraştırır online izle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık