Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Cersei nasıl ele geçirdi krallığı? :D Dany öyle yapmasın bence de ama aynı şekilde zorla alırsa da pek güzel olur.

Efsane bir bölümdü ben sevdim amcalarının gemiden atlama sahnesi efsaneydi jonun ned vari serçeparmağı duvara yapıştırması,Aryanın geri winterfell'e dönmek için yola çıkması hepimizin yüreklerini burkan nymeria sahnesi,Dannynin Tyrion reyizin söylediklerini diğerlerine söylemesi,Jorah mormont reyizin iyleşmesi için bir umudun oluşması vede en güzeli Son sözü söyleyip herkeze kabul ettirebilme yeteneği jon snowun.

Euron amca baya sağlam çıktı, John ile bi vs atsalar güzel olur:mincika:Theon 'un bu ezikliği nereye kadar devam edecek merakla bekliyorum :( Vaat edilen prens/prensesin John veya Dany olacağını düşünmüyorum.Sanki bana Arya-Bran ikilisinden biri çıkacakmış gibi geliyor.

Lannister'ların da bir Valirian kılıcı vardı ancak uzun zaman önce kayboldu. Yanlış hatırlamıyorsam Tywin Lannister'ın kardeşi o kılıcı bulmak için denize açıldıktan sonra ortadan kaybolmuş ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı.
O kılıç Lannisterlar hanedanının değil Casterly hanedanının kılıcı.
Düzenbaz Lann oyuna getirip Kaleyi almadan önceki hanedanlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık