Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
La aklıma geldi acaba diyelim ejderhalar ak gezen oldu alev atamıcaklar ya. Buz atarlar mı. :D Ya da ne bilim hiçbişey atmazlar mı. Çünkü bence akgezenler galip gelicek bu işin sonunda ejderha falan her şey akgezen olucak gibi hissediyom. Kötüler kazansın bence zaten. Kitaplarda böyle akgezenlere yönelik başka şeyler var mı dizi de geçmeyen spoilera alıp yada sadece bununla ilgi spoiler vermek kaydıyla kitap konusunda da bilgi verebilri hatta özelden de yazabilirsiniz. Bu ak gezen olma sürecinin mekanizması tam bellidir belki kitapta falan.

La aklıma geldi acaba diyelim ejderhalar ak gezen oldu alev atamıcaklar ya. Buz atarlar mı. :D Ya da ne bilim hiçbişey atmazlar mı. Çünkü bence akgezenler galip gelicek bu işin sonunda ejderha falan her şey akgezen olucak gibi hissediyom. Kötüler kazansın bence zaten. Kitaplarda böyle akgezenlere yönelik başka şeyler var mı dizi de geçmeyen spoilera alıp yada sadece bununla ilgi spoiler vermek kaydıyla kitap konusunda da bilgi verebilri hatta özelden de yazabilirsiniz. Bu ak gezen olma sürecinin mekanizması tam bellidir belki kitapta falan.
Reddit'de yazmışlar sezon finalinde ejderhaların biri ölecek ve NK onu akgezen yapacak diye.Baya dillenmeye başlandı bu sölenti doğru cıkabilir...

Reddit'de yazmışlar sezon finalinde ejderhaların biri ölecek ve NK onu akgezen yapacak diye.Baya dillenmeye başlandı bu sölenti doğru cıkabilir...
:( La öyle spoiler ver demedim. :( Gelecekte ne olucak değil geçmişte ne olmuş. Kitapta bişey var mı diye. :( Bak şimdi inşallah olmaz. :( İlk benim aklıma geldi. :(

O kılıç Lannisterlar hanedanının değil Casterly hanedanının kılıcı.
Düzenbaz Lann oyuna getirip Kaleyi almadan önceki hanedanlar.
"Gerion Lannister was the youngest brother of Tywin Lannister who travelled to the ruins of Valyria in search of the lost Valyrian sword Brightroar, but did not return."
...
Gerion Lannister Tyrion'ın kitaplarda ve dizide sürekli bahsini ettiği amcası bu arada. Onun saygı ve sempatisini kazanmış nadir insanlardan.

Son düzenleme:
Bölümü dün izleyebildim. Fena olmamış bence. Dany'nin donanmasının yanması kötü oldu. Martell desteği de biraz düşecektir muhtemelen. Euron, Ellaria ve Tyene'i Cersei'ye teslim edecek sanırım.

Bu akgezenler havada olan bir yaratığa(ejderha) ne yapabilir diye düşünüyordum ki adamın biri 4. sezonda duvara yapılan saldırıda devin ok atmasını örnek göstermiş.O devin attığı ok ciddi hasar vermişti.Bu ejderhaları normal insanlar mızrak atarak yaralamışlardı.Valla dev ok atsa deler geçer yemin ediyom.Hele daha bu bölüm arbalet olayını gözümüze soktuktan sonra daha da mantıklı geliyor.Gece Kralı'nın ordusunda en az 3 dev olduğunu düşünürsek ejderhalar büyük bir tehlikede.

Euron amca baya sağlam çıktı, John ile bi vs atsalar güzel olur:mincika:Theon 'un bu ezikliği nereye kadar devam edecek merakla bekliyorum :( Vaat edilen prens/prensesin John veya Dany olacağını düşünmüyorum.Sanki bana Arya-Bran ikilisinden biri çıkacakmış gibi geliyor.
Fragman ya da sezon tanıtımı gibi bir şey izlemiştim orada Dondarion'un kılıcı yanıyordu Azor ahai o mu acaba demiştim pek matah bir karakter de değil o yüzden aklımda kaldı garipsedim Jaime çıkar diye düşünüyordum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık