Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Where do whores go?
Yavaş gel reyiz, anlayacaklar. :D

Spoiler yemek istemeyen okumasın.
Ama bak, Shae ve Tyrion'un arasını 3. sezondan bu yana bozuyorlar, tohumları atıyorlar ufaktan. Bu bölümde ayyuka çıktı. Kızın ağır ihanetini Tyrion'a olan kızgınlığına bağlayacaklar. Çok kıl oldum bu duruma. Kız bildiğin ihanet ediyor işte.
Bir de bizim Reek pek olmamış hacı. Kitapta öyle betimleniyor ki sanırsın 70 yaşında hayatı çileyle geçmiş bir keşiş. ama dizide işkence gördüğü bile pek anlaşılmıyor. Ne saçları beyaz, ne teni solmuş, ne yüzü çökmüş.

He doesnt shit gold after all :/
BAK ŞİMDİ VERDİN SPOILERİ AMA :/

Yavaş gel reyiz, anlayacaklar. :D
Çok spoiler olduk yalnız böyle. Gençler google etmeyin dediklerimizi çok ciddi pişman olursunuz. Öyle anime spoiler'ı gibi de olmuyor bununkiler.

Evet ben de uyuz oldum. Oyuncu yüzünden yapılan yorumlar da çok sinir bozucu. Neyse. Dediğin gibi. Money Talks olayı daha iyiydi oysa ki. O değil de Bronn neden öyle oldu şimdi. Gördüm, he aynen reiz qq sıkıntı değil diye geçiştirdi resmen. Dava için Mountain ile dövüşme muhabbeti haricinde hiç Tyrion'a götlük etmedi. Orada da kendini düşündü daha çok. Çocuğunun adını bile Tyrion koyan adam sonuçta

Edit Theon:
Theon böyle de zorlu gözüküyor ya. Kitaptaki etki biraz da direkt POV olarak okumaktan kaynaklanıyor. Kitapta çok sevmiştim Theon'u okumayı. O gidip gelmeleri enfesti. Dizide düşüncelerini veremeyecekler. Anlaşılan Bolton'lar üzerinden gidecekler. İş Stannis'e kalıyor gibi.

Köpekler arasında uyuduğunu gösterseler onlarla birlikte yediğini filan neyse hiç bir şey yok. Normalde Theon hakkında konuşulduğunda üzerine bile alınmazdı kitapta, dizi de ise hiç o verilemememiş.

Yok ya dizi olmuyor.
Harbiden olmuyor hacı. Çok güzel detayları atlıyorlar. :/

Evet ben de uyuz oldum. Oyuncu yüzünden yapılan yorumlar da çok sinir bozucu. Neyse. Dediğin gibi. Money Talks olayı daha iyiydi oysa ki. O değil de Bronn neden öyle oldu şimdi. Gördüm, he aynen reiz qq sıkıntı değil diye geçiştirdi resmen. Dava için Mountain ile dövüşme muhabbeti haricinde hiç Tyrion'a götlük etmedi. Orada da kendini düşündü daha çok. Çocuğunun adını bile Tyrion koyan adam sonuçta

Edit Theon:
Theon böyle de zorlu gözüküyor ya. Kitaptaki etki biraz da direkt POV olarak okumaktan kaynaklanıyor. Kitapta çok sevmiştim Theon'u okumayı. O gidip gelmeleri enfesti. Dizide düşüncelerini veremeyecekler. Anlaşılan Bolton'lar üzerinden gidecekler. İş Stannis'e kalıyor gibi.
Harbi bak, Bronn'u da öyle harcayacaklar galiba. :/
Theon'un sadece düşünceleri değil ki her yönü çok değişmişti. Adamlar yüzünü bile eskitmemişler pek.

Harbiden olmuyor hacı. Çok güzel detayları atlıyorlar. :/

Harbi bak, Bronn'u da öyle harcayacaklar galiba. :/
Theon'un sadece düşünceleri değil ki her yönü çok değişmişti. Adamlar yüzünü bile eskitmemişler pek.
Ha evet daha fazla eskitebilinirdi sanırım. En azından bir kaç kopmuş parmak falan filan. Ya da sadece parmaklarının derisini mi yüzüyordu tam hatırlamıyorum.
Yahu Bronn Lord bile oluyor. Sevilen bi karakter. Bu sezon işi bitiyor diye herifi niye harcasınlar hacı :/

Spoiler konusu yok mu abiler :S Nefsiyle savaş veriyor insan bakmamak için.

Bu Sansa o soytarıyla kaçarsa/kaçtıysa kesin cüce başgana oradan da bok atarlar, Karın girdi kanına falan diye.

Ha evet daha fazla eskitebilinirdi sanırım. En azından bir kaç kopmuş parmak falan filan. Ya da sadece parmaklarının derisini mi yüzüyordu tam hatırlamıyorum.
Yahu Bronn Lord bile oluyor. Sevilen bi karakter. Bu sezon işi bitiyor diye herifi niye harcasınlar hacı :/
Fazla masraf olmasın diye Soğukel'i, Varamyr'i, Belwas'ı diziye eklemeyen adamlardan her şeyi beklerim hacı.

Edit: Konuştuklarımız öyle spoiler sayılacak şeyler değil. Kitap üzerinden diziyi değerlendiriyoruz sadece. Yine de ileriye dönük fikir vermesin diye spoiler içine alıyoruz.

Fazla masraf olmasın diye Soğukel'i, Varamyr'i, Belwas'ı diziye eklemeyen adamlardan her şeyi beklerim hacı.
Hadi six skins olmasın da coldhand neden yok onu bilmiyorum. Ve merak ediyorum. Resmen kitap okuyanlara spoiler bu da. Onun olayı yok sallayın onu koymadık hem dercesine. Ve Belwas... Strong Belwas bir kere adam. Saygı duyulcak cinsten biri. Ama yok. Belki gelir diyecem de, bu vakitten sonra Dany gavatının gözü Daario'dan başkasını görmez herhalde.

Hadi six skins olmasın da coldhand neden yok onu bilmiyorum. Ve merak ediyorum. Resmen kitap okuyanlara spoiler bu da. Onun olayı yok sallayın onu koymadık hem dercesine. Ve Belwas... Strong Belwas bir kere adam. Saygı duyulcak cinsten biri. Ama yok. Belki gelir diyecem de, bu vakitten sonra Dany gavatının gözü Daario'dan başkasını görmez herhalde.
Güzelim gizemli karakterleri hiç ettiler hacı. :/

Soğukel yok ya, Brann'i direk Tanrı yaptılar. Dizinin tek gider yanı Joffrey'in ölümüydü.
Sorma gitsin. Ben de diyorum yolu nasıl bulacak bu terezler, meğer Bran şimdiden yeşilgören olmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık