Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
House of the Dragon trailer yayınlanmış. İkiz dingiller seriyi hiç ettiği için kimsenin heyecanı kalmadı seri için. Siyahi oyuncu da Corlys Valeryon'u canlandırıyormuş. Kendisi gemi ustası olduğu için sanırım esmerleşmiş Valyria'lı olmasına rağmen.

Hmmm ona bişi diyemeceğim. Kitapları ben 7. Sezondsn sonra okudum çünkü.
Yani kitaptaki versiyonunu bilmeyen insanların sahneye yükselmesini anlıyorum ama aralarında dağlar kadar fark var. Adamın bire bir her kelimesini yazdığı, nakış nakış dokuduğu her sözün altında başka bir anlamın olduğu sahneyi çok kötü yansıtmışlar zaten konuşmaların çoğunu atlamışlar, Arthur Dayne ve kılıçlarına hiç girmiyorum bile :oleyo2:
Ned Stark ortalama bir dövüşçü mü? Yoksa rakipleri mi fazla güçlü?
Ortalama üstü.
Kitapta 7'ye karşı 3 dövüşüyorlar, karşıdaki üçlünün hepsi çok sağlam adamlar zaten içlerinden biri rakipsiz.

Şuradaki diyaloglar efsaneydi.Sebepsiz yere hem diyalogları keserek hem 2 kişi koyarak hemde Arthur'u 2 kılıçla yaparak saçmalamışlardı.Zaten 6.sezon çoğunlukla saçma bir sezondu.
Ellerinde materyal yoktu böyle yaptılar deniliyor genelde ama ellerinde her karesi önceden yazılmış materyalı bile ne hale getirdikleri bu videodan belli :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık