Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Peros tatlı komutanlarından birisi değil mi?

Şimdi tatlı komutanları en güçlü Bm tayfası üyeleri olarak geçiyor. Şu gökyüzü adalı supernova'nın zamanında Whale Cake'e geldiği söylendi. Tatlı komutanlarındna birini yenmiş. Ama sonrasında Cracker tarafından yenilmiş o da. Peres ise Cracker'dan daha iyi. Yani varmaya çalıştığım şey, Sanji peres'i alırsa "vörst cenereyşın" denen gruptaki kaptanların bazılarından net üstünlüğe kavuşacağı kesinleşmiş olacak ki gayet hoş bence.
Peros komutan falan değil. Cracker'dan da daha iyi olduğu geçmedi.

Urouge'un yendiği komutan Snack. Snack dövüşü sonrası Cracker'la dövüşüyor işte. Belki Snack'le dövüşmese Cracker'ı bile yenebilirdi. :/

Peros komutan falan değil. Cracker'dan da daha iyi olduğu geçmedi.

Urouge'un yendiği komutan Snack. Snack dövüşü sonrası Cracker'la dövüşüyor işte. Belki Snack'le dövüşmese Cracker'ı bile yenebilirdi. :/
Özür benim hatam :D. Değilmiş gerçekten.

700 milyon fena değil ama gene de .d

Lanet olsun iki saat tatlı komutanı diye analiz kasıyorum .sssssss

Aslında ben kasmadım bu arada. Kuzen var benim bir tane...

Şu zamanlar Sanji. Zoro'dan sonra geleneksel olarak tayfanın en güçlüsü, Zoro'nun devamlı sidik yarıştırdığı bir şahıs. Ama kendisine güçsüz, komedi karakteri muamelesi yapılıyor. Adam prens çıktı yetmedi geliştirilmeye uygun(malum teknoloji) güçlendirme aldı hala daha yaranamadı.
Sanji'ye dönük eleştirim karar alma mekanizması ve kadın düşkünlüğünden ötürü oldu hep. Güç konusunda böyle bir şeyim yok.

Koby karakter olarak fena değil ama 2 yılda on kez rütbe atlaması sinir bozucu.Sırf Luffy ile karşılaşacağı zaman amiral olsun diye şunu yapması Oda'nın mantıksız.
2 yılda 5 rütbe atlayıp binbaşı/kaptan gibi bir şey olmuş, fantastik bir evren için hiç de absürt değil. Kahraman olarak anılmaya başlamış bir zahmet binbaşı falan yapsınlar adamı, üstün başarı göstermiş demek ki. ://
Garp' dan eğitim alıp da bu kadar az yükselebilmiş olmasını eleştirsen neyse derim ki bayağı da iyi güçlenmiş. Usopp altı bir seviyeden ortalama seviye haki kullanabilen bir seviyeye gelmiş. :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık