Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Net olarak Killer. Kid'in çocukluk arkadaşı, ittifakları kuran adam, kaptan ve meyve kullanıcısı olmadan supernova olan 2 adamdan biri -diğeri Zoro.- Kısacası bu adamın Zoro ve Rayleigh ile beraber diğer tüm sağ kolların önünde, ayrı bir yeri var. Bu adam çöp muamelesi görüyor. Çok şaşırtacak bence.

Net olarak Killer. Kid'in çocukluk arkadaşı, ittifakları kuran adam, kaptan ve meyve kullanıcısı olmadan supernova olan 2 adamdan biri -diğeri Zoro.- Kısacası bu adamın Zoro ve Rayleigh ile beraber diğer tüm sağ kolların önünde, ayrı bir yeri var. Bu adam çöp muamelesi görüyor. Çok şaşırtacak bence.
Kidi kim çöp olarak görüyor ya. :S
Ama çapı belli bir kardeşimiz 3. komutan falan anca olur.Oda anca Mangaka fanların biraz yüzü gülsün diye yapar.

Kidi kim çöp olarak görüyor ya. :S
Ama çapı belli bir kardeşimiz 3. komutan falan anca olur.Oda anca Mangaka fanların biraz yüzü gülsün diye yapar.
Kid'den değil Killer'den bahsettim. Kid de küçümseniyor ama Killer kadar değil. Kid muhtemelen Teach'i saymazsak en büyük rakibi olacak Luffy'nin.

Luffy reizi çok eziyorlar forumda :(
Ana karakteri sevilmeyip de en çok takip edilen manga bu olsa gerek.
Katılmıyorum. Luffy fanı olmama rağmen forumun bu konuda dengede olduğunu düşünüyorum. :) Gereksiz yere gömeni var fakat bir o kadar da abartan fanı var. Ben de yeri gelince dahil oluyorumdur mutlaka. :)

Biraz da fanlıkla Marco diyorum. Onlara ek olarak Sanji, Big Mom ve Fujitora'yı ekliyorum. Böyle konularda bir tane EN belirlemek çok zor. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık