Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Şuan telde olduğumdan detaylı yorumu ve oyumu pc ye geçince yapacağım.Zoro'ya oy verenler gözüm üzerinizde.

Saka-sanı ezemiyorlar , anti fanları bile kabul ediyor gücünü o yüzden raadım.:a:

Dof konusunda geçen açtığım vs anketinde gördüğüm pek Dof'u takan yok ama yinede gücünü kabul edenler var.
Bu anketin tam tersi açılsa direk Jozu derim.
Jozu dersin tabii adam akainuyla karşılaşsa akainuyu harcar diyorlardı.O yüzden oda karşısına çıkarmamış :hhh:

Roronoa Zoro

Moria diyorum, başlangıçta Luffy'nin ve Sanji'nin diable jambesi dahi gölgesiyle sırıtarak savuşturuyordu ( Tüm tayfaylada dalga geçiyordu Robin dahil ) sonra birden kibirli bir Moria geldi ortaya. Zoro 100 gölgenin tadına baktı geberiyordu, bu adam onun 10 katını yedi ondan önce Monster Luffy'den bir sürü saldırı yemesine rağmen. Güçten düştü Jimbe 1 tane geçirdi tek yedi dendi ama ortada teklik bir durum yok, animede öyle o mangada hasar alıp çıkmış oradan. Savaştan sonra hala yıkılmamış bir Moria söz konusu, adamı öldür emri vermişler Dof'un yanında Px ler ile. Moria'nın çok bug bir gücü var, eğer güçten düşmeseydi bunlar olmazdı. Yeteneğinin nasıl işlediğini bilmeyen biri kesin bir mağlubiyete uğrar. Bu adamı asla Mf ye göre değerlendirmedim, zaten o da yeni dünyada şuan gemisini görmüştük en son.

Moria diyorum, başlangıçta Luffy'nin ve Sanji'nin diable jambesi dahi gölgesiyle sırıtarak savuşturuyordu ( Tüm tayfaylada dalga geçiyordu Robin dahil ) sonra birden kibirli bir Moria geldi ortaya. Zoro 100 gölgenin tadına baktı geberiyordu, bu adam onun 10 katını yedi ondan önce Monster Luffy'den bir sürü saldırı yemesine rağmen. Güçten düştü Jimbe 1 tane geçirdi tek yedi dendi ama ortada teklik bir durum yok, animede öyle o mangada hasar alıp çıkmış oradan. Savaştan sonra hala yıkılmamış bir Moria söz konusu, adamı öldür emri vermişler Dof'un yanında Px ler ile. Moria'nın çok bug bir gücü var, eğer güçten düşmeseydi bunlar olmazdı. Yeteneğinin nasıl işlediğini bilmeyen biri kesin bir mağlubiyete uğrar. Bu adamı asla Mf ye göre değerlendirmedim, zaten o da yeni dünyada şuan gemisini görmüştük en son.

Moriayı oda unutmadı.Yine zamanında 320 milyon ödül almış.Demek tekrar güçlenip çıkabileceği belli bir potansiyeli var.Eski gücüne geri dönsün birkaç önemli rakibi engellesin benim için yeterli.Crocodile savaşta ne yaptıysa moriada onu yapsın yeter.

Roronoa Zoro

Moriayı oda unutmadı.Yine zamanında 320 milyon ödül almış.Demek tekrar güçlenip çıkabileceği belli bir potansiyeli var.Eski gücüne geri dönsün birkaç önemli rakibi engellesin benim için yeterli.Crocodile savaşta ne yaptıysa moriada onu yapsın yeter.
Moria Whitebard'ı falan diriltirse hiç şaşırmam :D

Roronoa Zoro

Enel denince akla ben gelirim, ama Mihawk hakikaten şamar oğlanı oldu. Aslında Smoker da öyle. Ama Mihawk daha bir eziliyor.

Başlığı gördüğüm gibi Mihawk'a basmıştım. Yazıyı yeni okudum bu arada eline sağlık.

Ace dedim KK olma potansiyeli Luffy'den bile fazla olan biri çok küçümseniyor.Zamanında Mihawk da çok ezilmişti ama şuanda abartılıyor bence.Zoro'nunda dalga geçilecek duruma düşmesinin nedeni hardfanlarıdır büyük ihtimal.Sanji'ye gelirsek ezilmiyor o imajı kendisi 2 kere üst üste 2 arc kendisi yarattı.Ussop hayatta olması bile hata.Buggy,Caribou,Foxy falan ezik adamlar açıklamaya gerek yok.DoF'un ezildiğini kesinlikle düşünmüyorum adamın o hale gelicek imajı yok çünkü :D Smoker,Croco ve Moria çizilen imajlarını düzelteceklerdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık