Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Forumda Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    304
Mihawk fazla gömülüyor çünkü fanları uçuk uçuk seviyeler biçiyorlar herkesi kestiriyorlar alamayacağı adam kalmadı seride anasını satayım.En iyi kılıç ustası olunca herşeyi yapabiliyorsun en iyi silah ustası keskin nişancı olan adam yapamaz mesela bunları ama kılıç ustasıysa yapabilir veya en iyi haki kullanıcısı veya meyve kullanıcılarıda yapamaz en güçlü yaratık en güçlü insan vs yapamaz illede Mihawk yapar Mihowkta Mihowk :hhh:

İmkansız bu. Tiç'i alacak diyen var, Kaido kadar sert oldu diyen var, beyaz haki diyen var. Tam aksine en abartılan isimlerden birisi. Lufyf,Zoro, Sanci falan asla en çok gömülen olmadı.

Şu aralar en çok gömülen karakter Kid.
Valla ben en son Wano sonlarında seriyi aşamalı olarak saldığım için yorum da takip etmiyorum pek biraz geride kalmış olabilirim :D

Forumda artık kültürel bir etkinlikmiş gibi teach'e olumsuz yorumlarda bulunuyor insanlar düzgün savunanını da pek görmedim en azindan son bölümlerde ama çok haksız da değiller hani
Bunda bizim senle konuştuğumuz şey oldu. Law bir şey yapsa bu sefer Karasakalı küçük görecekler demiştik hatırlarsan. Şuan Law bile Karasakala hasar veriyorsa Karasakal Luffye nasıl rakip olacak oldu. Hem Law hem Teach aynı anda gömülüyor bu hesapta. Niye Law nefes nefese bırakacak, kanlar içine sokacak hale getiremesin... Adamda potansiyelde,güçte, zekada var, buralarda bunlar olacak ki ileride zirveye yerleşecek. Alt yapısı oluyor Gelişerek konmuş olacak zirveye ama ama neyse. :oleyo2:

Kesinlikle Mihawk. Shanks'tan güçlü olduğu açıklandığı gün forumun ne hale geleceğini merak ediyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık