Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Formula 1 2024 Sezonu

0.20 saniyede nasıl tepki verdin be adam, robot musun? 2011 İspanya'da da tüyler diken diken, 250 ile giderken redbullara şöyle yaklaşıyor abim:

Redbull'ları yok ediyor resmen. Adamlar sağlı sollu kapatıyor ama geçiş bambaşka.

Leş McLaren ile 0.08 saniye reaksiyon süresi var. 0.08 ne demek? 0.20 saniyede daha sol önde ki araç hareket etmiyor. :D

Geçen yarış 0.26 sn miydi neydi iyi start dedik geçiş falan yaptı.

Cok aşırı epik startları var hala yapıyor şu yaşına rağmen.

@kaizokuou
4 yaşında kuzenimin hot wheels parkuru var onu izlemek daha keyifli geliyo
Zevkler ve renkler diyelim...

F1 rekabet olduğunda en iyi sporlardan biri bence, rekabet olmayınca da çok tatsız o ayrı konu.

bu spordan nasıl zevk alıyorsunuz ….
Böyle bir şeyi kimse tarif edemez, ama biraz anlamak için öncelikle iyi bir konsol oyuncusu olman ve tadını alman gerekli, yarışırken istediğin zaman öndeki araçla farkı kapatabildiğini bilmek, istediğinde 0,2 daha hazlı gideceğini düşünmek, işin en basit özeti aracın senin uzvu gibi görüp istediğinde daha hazlı gidebileceğini bilmen bu çok ayrı bir his ,
f1 yarışlarını izleyenler buna benzer duyguları yaşar, iyi kötü pist koşullarını bilip neler yapacağını hayal eder izleyici, kendi yapamaz ama yapanı izlemek hayallerini gerçekleştireni görmek gizeldir, dünyada bunu yapabilen 20 pilot , bunların 5’i gereksiz para ile gelen, diğer 5’i ikinci pilot kalan 10 içinde de 5 kişi şampiyonluk alabilecek pilot, yanı zirve çok yukarı

ara sıra da pilot rekabeti ki oda karakter ile ilgili, misal Raikkönen, adam tecrübesi olmandan normal vatandaş gibi gidiyor yarışmak istiyorum dene beni hızlıysam alırım koltuğu diyor ve alıyor, bu müthiş bir şey ,saf yetenek, ama yarışa çıkacakken uyuya kalıyor , , bunlar biz gibi kişilerin hayali kendinle Kıyas yapıyorsun umursamaz yetenekli yakışıklı hızlı tembel aynı ben diyorsun , yada Verstappen , politik olmayan yarışçı ben de olsam böyle olurdum hadi bastır koçum diyorsun, tam tersi politik ara sıra yalan konuşan kıl tipler oluyor , işte Max gibi pilotun senin karakter olarak hoşlanmadığın kişiye ders vermesi yenmesi hoşuna gidiyor , rekabet tutku mücadele hız entrika politika f1 de her şey vardır

grantrismo oynayıp Norddschleife gibi pistte 900hp lik Skyline kullansan anlamış olursun biraz, aracı yolda tutmak virajı erken fren yapsam aslında daha hızlı giderim viral çıkışı girişi oradaki gaza ara sıra basıp direksiyonu daha iyi döndürebilmek, rakibin içine dalıp fren yapmak onu geçme hissi, çokça şey var , ayrıca araç ayarları freni öne alsam kanadı küçültsek ve yok olan yer basma kuvveti aracın oynaklalşması ama bunun sonucu yol tutuşunu kaybedip yolda kalmanın zorlaşması ve arkayı kaybetmek , ya da tam tersi,
he tur bir önceki attığın tur daki kendi hayaletini geçmek onu takip etmek neler yapabildiğini bilmek hoş,,
kız arkadaşımı terk etmiş, pazar günü çalışıyor diye sezon açılışında iş bırakmış, askerlikye çarşı iznini ertelemiş biriyim, tabi gençtik, ama tutku hala aynı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık