Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Flash Oyunlar

Bu kingdom rush ne zor oyundur arkadaş 6.leveli kaç gün oldu geçemedim videolar izledim taktikler öğrendim falan filan yine geçemedim :agla:

Bu kingdom rush ne zor oyundur arkadaş 6.leveli kaç gün oldu geçemedim videolar izledim taktikler öğrendim falan filan yine geçemedim :agla:
ben geldikleri yerlere sihir kalan stratejik yerlere-heryeri gören orta kısımlar- okçularla aldım o bölümü
tavsiyem upgrade den topları ve yardımcı çağırdığınız köylüleri fulleyin onlar son kısımlarda çok yararlı

ben geldikleri yerlere sihir kalan stratejik yerlere-heryeri gören orta kısımlar- okçularla aldım o bölümü
tavsiyem upgrade den topları ve yardımcı çağırdığınız köylüleri fulleyin onlar son kısımlarda çok yararlı
Sihir ve okçuları anladımda diğerini anlamadım :bilmem:

Bende sen yazınca baktım. Benim tavsiyemde Hero al ben öyle yendim...
Tamam teşekkürler :good:

Dywane Wade

Ben bitirdim de Premıum olmadan öbür bölümlere geçemiyorum :hıh:

Ben terminatörü geçemedim onda :( Kingdom Rush'da da save'im vardı baya baya ilerlemiştim bitime yakındım. Geçen açtım gitmiş save ben de açmadım bir daha :/
Terminatör ü ona yakın durarak yendim, başlarda çok uğraştırdı birde kutudan küçülme gelince vuramıyor ama final daha pis üçü aynı anda sıkınca direk platformdan uçuruyorlar birini indirsem ikisi yine vuruyor üstüne upgrade falanda vermiyor oyun delirtme seviyesine getirmişler finalde :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık