Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film Tavsiye

Çok bilinen serilerin dışında, derinliği olan, izledikten sonra durup içeriği hakkında düşündüren, canı sıkılıp film arayanlara birkaç seçenek sunayım.

Blindness

İnsanların bir virüs yüzünden kör olduktan sonra, gerçek doğalarının nasıl ortaya çıktığını anlatan bir film. Kitaptan uyarlama.

Children of men

İnsanların üretkenliklerini kaybettiği bir dünyada geçiyor. Distopik ve gelecek tasviri çok iyi olan, izlenmesi gereken bir film.

La vita e bella

Yaşam sevgisi, mutluluk, fedakarlık temaları işleyen bir film. Ağlamak istiyorsanız izleyin, bu filmi izleyip de ağlamayana rastlamadım.

Moon

Tek bir oyuncu ve mekanda geçen güzel bir bilim kurgu filmi.

The fountain

3 koldan anlatılan, ölümü konu alan, anlaşılması güç bir film. Müzikleri de çok iyidir.

Into the wild

Gerçek hayattan alınma, eğitimi, aileyi, şehir hayatını geride bırakıp doğada yaşamaya çalışan bir gencin hikayesini anlatıyor. Diğerlerine göre daha fazla bilinen bir film yine de yazayım dedim.

Dursun burda bu, eklerim sonra birkaç tane daha.

Dizi tavsiye başlığı vardı ama film tavsiye başlığı yok. Gerekli olduğu için açmış oldum.

Arkadaşlar tadımlık izleyebileceğim film önerebilir misiniz? Romantik komedi olabilir, fast and furious tarzında film olabilir, ancak durgun film olmasın.
Oceans 11, 12 , 13 bunları izlemediysen tavsiyemdir. Oyuncu kadrosu olsun, Konusu olsun sağlam film serisidir.

Pasific savaşı var ünlüdür. Bilim-Kurgu olayını Nirvanaya Çıkarmışlar.

Edi: Truman Show Bu hafta izleyecektim . Konusunu Beğenmiştim.

Aklıma gelen komedi filmleri bunlar gayette güzel filmlerdir.
21 over, Projet X, Euro Trip, Delivery Man, Think like a man , About Time, Çifte soygun, Van wilder, aşk sarhoşu , büyükler, bu kız beni aşar, burada olan burada kalır, Sex drive, Mardi gras matrak adamlar.

Goodwill

Aklıma gelen komedi filmleri bunlar gayette güzel filmlerdir.
21 over, Projet X, Euro Trip, Delivery Man, Think like a man , About Time, Çifte soygun, Van wilder, aşk sarhoşu , büyükler, bu kız beni aşar, burada olan burada kalır, Sex drive, Mardi gras matrak adamlar.
Film zevkimiz benzermiş :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık