Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Film İzleme Kulübü (Kapanmıştır)

Tamam mı, devam mı?

• Kullanılan toplam oy
    53
Söylenmiyor da gösteriliyor. Benimki cümle bozukluğu oldu. Röportajda söyleniyor, filmde kızın eski evraklara bakınırken gazete haberini okuduğu sahnede, babasının birliğinin haberi gösteriliyor.
O sahneye hiç dikkat etmemişim. Dikkatli baksam, asker mi değil mi diye düşünmeye de gerek kalmazdı. :oleyo: Ama iyi yakalamışsın orayı. :)

Başta adamın neden böyle davrandığını anlamadım. Kuralsız, toplumdan uzak yaşama isteği falan sandım. Başta anlamadım diyorum da sonda da anlamadım gerçi. Bayâ kopuk izledim. Film beni sarmadı. Ama sonra yorumlar falan okuyunca biraz biraz oturdu. Film adamın asker olduğunu direkt söylemese de dolaylı yoldan anlatıyor, travma sonrası stres bozukluğunu da keza iyi anlatmış ve sonuçlarını da anlatımın içine iyi yedirmiş. Gazete meselesinde ilgilenen varsa haberi içeren sayfanın taraması pdf hâlde: link ve ilgilisi için olayın daha fazla irdelendiği bir yazı: site. Adamın sonda kızını seçemeyecek kadar ileri gitmesi üzücüydü. Bunlar dışında orman atmosferi güzeldi. Birçok sahne, örneğin kızına bisiklet sürmeyi öğrettiği sahne ve arka plan güzeldi. Karavanda kaldıkları sırada kalıcı olsunlar, oraya bağlanabilsinler diye köpeğini veren komşu da on numara adam. Portakalla ilgili olan soyma şeklini denedim. Başlar başlamaz caydım. Bayâ zor. Pratik gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık